Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok szexuális partner probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szexuális partner probléma?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és 15 pasival voltam eddig voltak akik barátnak indultak és összekavarodtunk párszor és volt olyan is akivel komolyabbat szerettem volna de pár hét / hónap után kiderült hogy nem passzolunk … gond lehet az hogy ilyen sok férfival volt dolgom ilyen fiatalon ha komoly kapcsolatot szeretnék?

jún. 4. 01:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez könnyen lehetséges.
jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Blud had a whole football team
jún. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Engem nem zavarna. Legalább már tudod mi a dörgés.


Ami a kérdés hogy mennyire vagy hűséges?

jún. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell bevallani, ennyi. Nehezítheti a helyzetet ha falusi vagy és a szűk környezetedből voltak a partnerek. Az sem mindegy ismerik-e egymást.
jún. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
3, a két adat között igen nagy a korreláció, szóval csak óvatosan a magas bodycounttal (=nagyobb esély a megcsalásra)
jún. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Noren1989 ***** válasza:
37%
Semmi gond, majd durrantasz egy onlifenszet legfeljebb.
jún. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy neked mit jelent a komoly kifejezés, és elég érett is vagy-e már hozzá, vagy csak te gondolod azt…?

Na meg hogy a korkülönbséggel hogy állsz adott esetben…?

jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, akinek számít, hogy mennyi volt előtte.
jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Van akinek probléma, van akinek nem. Az első kapcsolatom 18 évesen lett, ő 23 volt és kifejezetten örült, hogy szűz voltam! Most 37 vagyok, 11 éve vagyok a 2. párommal és őt zavarja, hogy előtte már volt valakim, hiába tartott az 7 évig...


Szerintem 15 két életre is sok, nemhogy 18 éves korra...

jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen probléma lehet. Kutatások szerint kötődési problémát okozhat a sok szexuális partner.
jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!