Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy csináljam, hogy hóditsam vissz? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy lány a legjobb barátom tesója. Elszeretném hívni randira , de nem megy!Már egyszer szájon csókolt mikor egyyütt voltunk náluk és azóta nem tudom kiverni a fejemből!De azóta eltelt egy hónap az iskola elkezdődött és jött egy srác az osztályukba! Teljesen beleesett. Pedig azelőtt nagyon felém hajlott. Nem tudom mit tegyek?!? :S 14/F
2010. okt. 29. 17:39
 1/4 Funktasztikus ***** válasza:
harcoljáál:)légy bátor:)
2010. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóó de ő csak azt a fiút szereti most mit tegyek és megcsókolt de számára már semmit nem jelent?!?!
2010. okt. 29. 17:57
 3/4 Funktasztikus ***** válasza:
a csajok ilyenek:S vagy hülyitet vagy nem tudja mit akar:Sreméle a máásodik
2010. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.... Tegnap eljött velem meg a tesójával deszkázni és megkérdeztem de azt mondta hogy nem jó neki mert azzal a másik fiúval megy .... és azt mondta hogy még tetszek neki de nem olyan alapon hagy "i love you"! És már teljesen beleestem de ................... :(((
2010. okt. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!