Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek illene fizetni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek illene fizetni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, és egyszer már volt egy randink egy szintén 28 éves férfival. Kávézni voltunk, neki természetes volt, hogy meghívott, minden jól ment. Viszont egy pár nappal később megbeszéltük, hogy annak ellenére hogy megvan a kémia és nagyon szimpatikusnak találom, még nem érzem késznek magam egy új kapcsolatra, szükségem van időre egyedül. Ezt elfogadta, azóta csak 1-2 szót beszéltünk néha (ugyanott dolgozunk), ennek már 2 hónapja. Most a napokban megkeresett, hogy lenne-e kedvem ismét meginni vele egy kávét. Igent mondtam rá, bár még mindig nem vagyok biztos benne, hogy belemennék-e egy kapcsolatba, de úgy voltam vele, hogy kíváncsi vagyok mit szeretne. Szerintetek ebben az esetben gáz lenne, ha "hagyom" hogy meghívjon a kávéra (úgy tette fel a kérdést, hogy ezt a benyomást keltette)?
máj. 24. 09:08
1 2 3 4
 31/31 Grizesteszta ***** válasza:
#30: Lehet, hogx en sotet vahyok, te viszont bunko. Es fenntartom: nem fogadom el a 2. kavet egy olyan ferfitol, aki randit akar en viszont nem tudom, akarok-e tole barmit. Es ez nem a penzrol szol, hanem a ferfi tiszteleterol- nem veszem palira... Majd ha tudom, higy ot akarom, skkor johet a meghivas, a kenyeztetes, a bokok es a vorosrozsa csokrok...
máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!