Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet könnyen túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet könnyen túl lenni egy szakításon, ha a barátom az osztálytársam volt?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk 9 hónap utánn.A baj az,h én nagyon szeretem még mindig, és nagyon hiányzik.Mindenről ő jut az eszembe,és a legrosszabb hogy az osztálytársam,tehát minden nap látom őt.Hogyan feledhetném el őt,hogy ne fájjon ennyire a hiánya?


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. jan. 5. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?És hány éves vagy?
2009. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok,és azért,mert azt mondta,h a tanulmányaira akar koncentrállni,de persze tudom,h nem ez az igazi ok.Hiába kérdem h mi a baj,mert talán tudnánk rajta változtatni,az ő válasza csak az,hogy miért nem tudom megérteni,hogy csak többet szeretne foglalkozni a tanulásra,és így nem lenne elegendő ideje rám.Ezzel elintézett....csak nem értem,miért nem mondja meg az igazat.Na mind1...én elfogadtam,és felfogtam,h ennyi volt,csak azért nagyon hiányzik,főleg most így szünet alatt.
2009. jan. 5. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég hülye kifogás... ezt azért mondom, mert az én barátom is az osztálytársam:D már 7 hónapja együtt vagyunk, nagyon jól megvagyunk:) sőt, azóta van hogy együtt is tanulunk, segítünk egymásnak, és így pl ő jobb lett matekból:D sztem ha tényleg szeretett téged egy ilyen hülyeség miatt nem hagyott volna ott, mert ahogy fent is leírtam a tanulás az megoldható egy kapcsolat mellett. Az már nehezebb kérdés, hogy hogy tudnál ezen túllépni... régebben megfogadtam, hogy osztálytárssal soha nem kezdek, pont emiatt, mert féltem, hogy mi lesz ha szakítunk vagy valami... erre mit ad az Isten:D de nem bántam meg:) mert tényleg szeretjük egymást:) én azt tanácsolom, hogy ha még mindig ennyire szereted, akkor próbálj meg vele utoljára beszélni, mondd el neki, hogy együtt is tudnátok tanulni, vagy csak segítenétek egymásnak, ha kell, de ha ez sem válik be, akkor muszáj lesz túllépned... amihez idő kell !:( sok sikert, én veled vagyok:)
2009. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekemis az osztálytársam és ezen már nagyon sokszor gondolkoztam... az előző válaszolóval egy dologban nem értek egyet: ahhoz,hogy 9 hónapig együtt legyetek csak kellett, hogy szeressen... de igaza van, próbálj vele beszélni, ha nem megy, akkor kezdődhet a felejtés... menj el a barátnőiddel vásárolni, tarts szépségnapokat (fodrász,manikűr,pedikűr,szoli stb.) és jöhet a partyzás :P hidd el sokkal jobb lesz... ha észreveszi h erősebb lettél csak bánni fogja, hogy olyan lányt szalasztott el mint Te :) állj meg a saját lábadon, ne gondolj rá sokat(tudom mondani könnyű), és érezd jól magad a bőrödben! aztán jön egy újabb srác... :) sok szerencsét és fel a fejjel :):) szurkolok :*
2009. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na,remélem segitek neked valamennyit ha leirom az én példámat.Nekem is osztálytársam volt,kb 1,5 évig jártunk.ugyanilyen votl a felállás,nagyon szerettem,de nem müködött,szétmentünk.több honapig mardosott a hiánya,szerintem minél hamarabb keress magadnak valakit,nem ugy gondoltam,hogy füvel fával,de egy laza kapcsolat nekem sokat segitett,tultettem magam utána rajta.:-)
2009. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe úgy próbálnám meg elfelejteni, hogy órákon mindig elé ülnék, hogy ne is lássam. Barátnőim közé ülnék, elhülyülnénk órákon, röhögcsélnénk és máris levan a gond. Csak erősnek kell lenni! Kerülném az ő társaságát, magát a srácot is, nem mennék azokra a helyekre ahol vele voltam együtt, kidobnék/visszaadnék minden emléket stb.. Menni fog az :)
2009. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kerüld a tárasaságát, de az emlékeket ne dobd ki ! ha meg tényleg nagyon zavarnak, akkor gyűjtsd össze és tedd el egy dobozba, mert ha egyszer kidobod, akkor azt már sosem fogod visszakapni és lehet, hogy meg fogod bánni. a barátnők tényleg sokat segíthetnek, (ha még nem tetted, akkor) mondd el nekik részletesen ezt az egészet és kérd meg őket, hogy segítsenek, tereljék el a figyelmedet (amennyire el lehet ilyenkor :$)
2009. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha az emlékekre nehéz szívvel gondolsz, tedd be őket egy dobozba, zárd le, dugd el, majd amikor már túl vagy rajta, és boldog vagy valaki mással, vedd elő a dobozt és nyugodt szivvel emlékezel vissza a "régiszépidőkre"... :)
2009. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Sokat segítettetek,és igazatok van,erősnek kell lennem,nem fogja rajtam látni,hog így ki vagyok bukva miatta.Ehhez persze idő kell,de remélem menni fog.Köszönöm még1x.
2009. jan. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!