Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találni feka vagy kínai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni feka vagy kínai vagy indiai srácokat Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy feka vagy kínai vagy indiai sráccal ismerkedni. Az, hogy bi vagy hetero vagy meleg egyre megy.Hol találok? Magyarul beszélő srácokat keresek!
2010. okt. 29. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és akkor te most lány vagy vagy fiú? egyébként love.hu-n van magyar nyelvű fekete és kínai is...
2010. okt. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Józsefvárosi piacon kínait,Keletiben négert,indiait cigánynak is lehet nevezni és őket gyakorlatilag bárhol. :(

Nem hogy inkább MAGYARokkal ismerkednél!

18/L

2010. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez van. Engem izgatna velük:) Megnézném őket ott lent:D
2010. okt. 29. 00:55
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Menj ki a VIII-ba ott tallálsz sok cigányfiut,kiköpöttűl ugy néznek ki mint az indiaiak és olyan büdös,igénytelenek is mint a niggerek,indiaiak,stb...


Mi van,nagy fa..ra vágysz? :)

2010. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
utolsónak...nagy faszt pont nem a kínaitól fog kapni:-)
2010. okt. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
én is bukom az ázsiai csajokra, inkább a kínaiakra, nem tudom, nekik másabb az arcberendezésük mint pl a japcsiknak.
2010. okt. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Bizony nagy hülyeség, hogy az ázsiaiak mind egyfélék lennének. Kínait, japánt, vietnámit simán meg tudom különböztetni egymástól, koreait nem mindig, az indiaiak meg nagyrészt az europid rasszhoz tartoznak, szóval teljesen külön kategória (és simán meg lehet különböztetni a cigányoktól, ha odafigyel az ember). Nekem a japánok, vietnámiak és a thaik jönnek be leginkább, indiaiból inkább a csajok (bi vagyok).


Kérdező, kínait valóban Józsefváros külső részén találsz (kb. az Orczy kerttől kifelé, főleg a piac környékén), annyian vannak, mint az oroszok, a többivel kapcsolatban nem vagyok biztos, bár a Műegyetemre jó pár vietnámi jár, ha ez érdekel. Indiaiak az IT-cégeknél (IBM, Ericsson, Nokia) dolgoznak, az Infopark környékén láttam néhányat.


Mondjuk hogy magyarul beszélő ázsiait hol találsz, az már nagyon jó kérdés :) Kb. annyira megy nekik a magyar, mint nekünk a japán. Van (volt? kb. 5 éve) a műegyetemen egy vietnámi tanár, itt van vagy 20 éve, mégis alig lehet megérteni a beszédét. Eddig két ázsiai sráccal találkoztam, aki "rendesen" beszél magyarul, mindkettő itt született. Mondjuk sok kínai már itt is neveli a gyerekét, legutóbb a rákóczi téri suliból láttam egy kínai kissrácot kijönni.

2010. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Szégyen.
2010. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én, Kína kormány alkalmazott jön magyarba tegnap ellenőriz Magyar cég. Szeret ismerkedni magyar emberek. Mutat neked farok szívesen.

.

.

.

.


Ne is álmodj róla :D A kínaiknak amúgy is kicsi van...

2010. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Igénytelen liberális luvnya...
2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!