Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? (lent. ) Mit jelenthetett, hogy nem elég az idő?

Figyelt kérdés

van 1 srác, 1 évvel idősebb, mint én(már másik suli). tetszik nekem, viszont tudom, hogy engem barátként szeret.(ő mondta) megbeszéltük, hogy a szünetben mindenképpen összefutunk.

arról votl szó, hogy átmegyek pár tavalyi füzetért, de mikor nem jött össze, az volt az ok, hogy túl rövid lett volna az idő. ezt viszont nem értem, mert max 10 perc az egész.(közel is lakunk;pár utca)


Ehhez miért nem elég 10 perc? talán mást is akart?

Valamint a találkozás során, hogy kerülhetnék hozzá közelebb, hogy többet érezzen irántam?


2010. okt. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
hát miért nem kérdezted meg hogy mit akar miért rövid az idő ? én tuti rákérdeztem volna h na nemáár nincs 10 perced,annyi elég is lenne ?!? :D
2010. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jóó, de akkor eszembe sem jutott :$
2010. okt. 27. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért mondom... de szerintem leakar koptatni.

Jobbik esetben tényleg akart valami komolyabbat tőled, de ezt erősen kétlem.

Nekem ez a véleményem. Bár semmi sem lehetetlen!!!:)

Sok sikert!!!!!!:)

2010. okt. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy le akart koptatni? tudom, hoyg vendégek mentek hozzájuk, mivel találkoztam is velük.
2010. okt. 30. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!