Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Csak hülyített?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nemrég ismerkedtem össze, aztán mondta hogy tetszem neki meg aztán elmentünk sétálni és közben fogta a kezem, aztán találkoztunk még egyszer-kétszer de nem csókolt meg. Nagyon aranyos volt meg kedves és nagyon belezúgtam :P Most eltelt pár nem de nem hívott meg semmi ilyesmi, aztán küldtem neki sms-t hogy találkozhatnénk aztán lerázott egy olyan szöveggel hogy 1 hétig nem jöhet meg tanulni a kell meg ilyesmi most az okés hogy nem jöhet ki meg hasonló de nem tudom nekem elég átlátszó, meg barátnőm mondta hogy elvileg van barátnője de nem tudja hogy ezt most rám értették vagy valaki másra. És most nem tudom mit csináljak, akkor most csak hülyített? Akkor miért mondta hogy tetszem neki? És miért fogta meg a kezem? És akkor most miért nem hív? mit csináljak? :(

köszi előre is az értelmes válaszokat :)


2010. okt. 27. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom.

Hogyha azt mondja hogy tanulnia kell, akkor valószínűleg úgy van. Ha másik héten is kifogás van, akkor lehet hogy nem. Ha azután is kifogást talál akkor csak szívatott. Ezt te kell ki tapasztald, ha következő alkalmakkor sem lesz ideje, akkor hagyd a fr*ncba.


Erdélyi lány

2010. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonlóan jártam......a pasikat nem lehet megérteni....én sem értem mit miért csinálnak sokszor....cska egyszer tudék egy percre bele látni a fejükbe......
2010. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Téged hülyített?

Engem a srác minden nap keresett, ha nem voltam msnen, smst írt,ezt kb egy hónapig. aztán mondta, hogy találkozzunk. egy három héten keresztül heti 2-3szor találkoztunk... egyik alkalommal megcsókolt, aztán gyakorlatilag összebújva, csókolózva töltöttük a délutánt. ezután még találkoztunkmég kétszer, megint "egymás karjaiban"töltöttük a napot. mondta, hogy tetszem neki, meg hogy annyira szép meg aranyos vagyok. aztán következő alkalommal kijelentette, hogy nem helyes, hogy kötődöm hozzá, és legyünk csak jóbarátok. én EZT hívom hülyítésnek. és szemétségnek... és a legrosszabb, hogy nem tudok haragudni rá. ahhoz már túlságosan szeretem :/ :S

2010. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kifelejtettem. hogy azért továbbra is találkozgatni akar velem, meg most is sokat smsezünk... én már nem értem :/
2010. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:O hát ez tényleg nagy szemétség, hát ehez képest az enyém..

de nekem ez akkor is rossz mert belezúgtam és nagyon tetszik és most mindenki azt mondja hogy hagyjam a francba mert ha ezt csinálja akkor nem igazán érdeklem meg van pár barátnőm aki mondta hogy küzdjek érte vagy érdeklődjek vagy hogy találkozzunk meg ilyesmi de én nem tudom mit csináljak mert szeretnék vele lenni.. de ha ilyen akkor nem tudom... :(

2010. okt. 27. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kötődsz hozzá, akkor semmiképpen se add fel : )
2010. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem írt, nem keresett aztán úgy voltam vele hogy tudja a telefonszámom és ha szeretne valamit akkor majd hív vagy érdeklődik de nem volt semmi :( Aztán tegnap rámírt msn-en hogy hogy telik a szünet meg alig van ideje.. de akkor ez most mi? nem értem őt.. de nagy szemétség volt tőle hogy most csak így rámírt és eddig nem keresett.. pedig már kezdtem elfelejteni, nemtörődni vele aztán felbukkant.. most mindenki azt mondja hogy egy szemét és ne foglalkozzak vele:( de nem tudom mit csináljak :(
2010. nov. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!