Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így jó lenne? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így jó lenne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Arra készülök h holnap szerelmet vallok egy lánynak.

Csak az a baj, hogy nem tudom mit mondjak :S

Szerintetek ez milyen lenne: Szia! Mikor megláttalak nagyon megtetszettél és szeretnék veled járni.

Ha ez nem jó, adhattok tippeket is.

A lányt csak látásból ismerem és csak a nevét tudom és ő semmit nem tud rólam.


2010. okt. 27. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem az elég vicces, hogy "szia, nem járunk?"

előbb próbálj a közelébe férkőzni, ne rohand le egyből ezzel a kérdéssel. ismerkedj meg vele, mert ugye az is kiderülhet, hgoy teljesen mások vagytok, ami lehet, hgoy neked nem fog tetszeni. párszor beszélgess vele, aztán hívd el valahova.

2010. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Hogy lehetsz valakibe úgy szerelmes, ha nem is ismered? Inkább hívd el randizni.
2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor mit mondjak neki?
2010. okt. 27. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
ismerd meg elöbb
2010. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elöbb inkább hívd el valahova .

Akár egy moziba , vagy szimplán hívd meg egy kólára és közben úgyis kialakul valami beszélgetés . És ha már beszélgettek onnantól minden megy mint a karikacsapás .

2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
először is mikor odamész, legyél határozott és kedves. udvariasan mutatkozz be neki. mondd el, hogy hol láttad először, és hogy azóta nagyon tetszik neked és mit szólna hozzá, ha megismerkednétek és elhívod randizni. mondjuk sétálni, beülni valahova.
2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az előző, csak még rakd hozzá valahogy azt, hogy ha csak Ő is akarja.
2010. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és a lány hány éves?Azért ettől is függ...meg,hogy honnan "ismered",stb.
2010. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én 16 vagyok és a lány is.

Az iskolából ismerem.

Már rég megkérdeztem volna csak mindig a barátnőivel látom.

2010. okt. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!