Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek ezek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ezek után, hogy ne tünjek könnyű vérűnek?

Figyelt kérdés

A metrón ismerkedtem egy sráccal, aki leszólitott és elkérte a számom, nagyon jó pasi, oda is adtam neki a számom. majd 1 hétre rá randiztunk, ahol megcsókolt, majd 3 tali után lefeküdtünk..ez kb 3 hete volt. AZóta együtt vagyunk és ugytünik hogy jó minden. De megjegyezte nekem hogy nem volt nehéz dolga velem... :S szóval ezek után mit csináljak hogy nehogy azt higyje hogy engem mindenki ilyen könnyen eltud csábítani? mert ez nem igaz...szerintetek nem lesz ez baj a kapcsolatunkban? :(

én 22 ő 30


2010. okt. 27. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy, tényleg könnyűvérű vagy és ezt már nem tudod lemosni magadról.
2010. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt rendesen elkapkodtad.. Talán mond neki azt, hogy jobban meg kellene ismernetek 1mást és addig ne legyen szex, mert te nem vagy olyan aki így odaadja magát, nem tudod hogy veszíthetted el a fejed ennyire stb...
2010. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt válaszolod neki, hogy nem, de ő sikeresen megszédített...nincs ebben szégyellnivaló!
2010. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"nehogy azt higyje hogy engem mindenki ilyen könnyen eltud csábítani? mert ez nem igaz" - Akkor miért adtad oda neki 3 "tali" után magad? Ja, hogy te nem vagy könnyűvérű.. Na ez szar dolog.
2010. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. okt. 27. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyi erkölcsös ember van itt. 22 éves felnőt nő vagy, aki egy 30 éves férfival a 3. találkozás alkalmával lefeküdt. hát na bumm. nem hiszem el, hgoy ettől valaki könnyűvérű lesz. ha minden hónapban ezt csinálnád, akkor talán azt mondanám, hogy igen, az vagy. de így?

amúgy meg ki mondja meg, hogy két ember mikor feküdhet le egymással? van valamennyi idő, amíg tartani kell magunkat? szerintem nincs.

2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ott a pont az utolsónál. ilyen korban ebben nincs semmi gáz.

ha meg gáznak tartaná akkor meg

1.: neked sem volt nehéz dolgod vele, ugyanazt csinálta ő is, ergo ugyanolyan "könnyűvérű"

2. nem lenne már veled.

2010. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm igy kicsit késve ... :D igazán jól estek ezek a kommentek
2010. nov. 11. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!