Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért éri sok (irigykedő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri sok (irigykedő) kritika, előítélet a szép, vékony lányokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de még sosem irígykedtek rám, csak azt mondják milyen vékony vagy, miért nem hízol? És én ezt nem szeretem hallani, olyan bántó, mert nem tudok hízni, és azthiszik direkt vagyok ilyen.
2010. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a vékony lányok szépek, nekem pl. főleg azok tetszenek. Egyáltalán nem vagyok előítéletes velük szemben. :)

Amúgy meg szerintem azért, mert sok kövérebb lány ezt akarja elhitetni, hogy a vékony lányok nem szépek, hogy ők legyenek a kapósabbak. És sok fiúnak meg a húsosabb tetszik, ez sem elítélendő. Ízlések és pofonok.

2010. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én is vékony vagyok, de nem irigykedik senki, csak mondják hogy miért nem hízok.....meg nem eszek biztos....

amugy sztem is azért kritizálják a vékony csajokat,mert sokan olyanok akarnak lenni, és irigylik őket....

L22

2010. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Véleményem szerint egy lány ne legyen csont vékony legyen rajta mit fogni de ne is legyen dagi de engem egyáltalán nem zavarna ha nagyon csontos lenne.. többet vinném étterembe! :)
2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok, és engem is mindig bántottak, hogy vékony a derekam. De közben kerek csípőm van és nagy mellem, szóval ahol kell ott gömbölyű vagyok, de a derekam nagyon vékony, és mindig azzal cukkoltak, hogy ha oldalt állok, akkor eltűnik a derekam... Nem tudom, miért, én sosem tudtam volna valakit a külsejéért bántani... na mindegy.


Sok ember érzéketlen és / vagy irigy, és ezért bánt más embereket, például ha beleolvasol molett nőkről szóló topikokba, akkor láthatod, hogy a súlyfelesleggel küzdő nők mindig utálkozó, lenéző megjegyzéseket tesznek a vékony lányokra... szóval az irigység mindenképpen szerepet játszik, amikor valaki a saját magával nincs megelégedve, és ezért más, szebb embereket próbál lenézni, hogy elhitesse magával, hogy ő mégis szebb, mint akiket kritizál.

2010. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert sok szép lány nagyon beképzelt, ja és páran ki is használják, hogy szépek..
2010. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De amúgy sokuk még bunkó is az előnytelen kinézetűekkel. Ez is lehet egy ok.

Félre értés ne essék: én spec nem vagyok jó csaj de nem illetem kritikákkal a nálam sokkal szebb lányokat. Pl egy ismerősöm nagyon szép és nagyon jóban vagyok vele, sosem ítéltem el. :)

2010. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!