Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiúnak általában a lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak általában a lánytól csak szex kell?

Figyelt kérdés
mert eddig csak ilyennel találkoztam!
2008. jan. 8. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem


vannak akik szeretik is a lányt

2008. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

hát... nehéz a kérdés pl. a barátom ilyen (miden lányt csak leakar fektetni)

én a barátnőmre 2 évet vártam de megérte...!

nem is és igen is

2008. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bármily hihetetlen, de a férfiaknak is szükségük van az érzelmekre, de nekik mindig erősnek kell lenni.

Természetesen vannak kivételek, akikre vonatkozóan a kérdésre igen a válasz.

2008. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Mi az első párommal 5 hónap után feküdtünk le egymással! Többször kezdeményeztem, de ő mindig azt mondta majd egy pár hónao után! Hidd el vannak kivételek, csak nehéz rájuk találni!Legyél türelmes!
2008. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden általánosítás, ez sem állja meg a helyét.

Minden ember más, hidd el legalább annyian, vagy többen vannak, akik felnéznek a nőkre, mint akik csak kihasználnák őket.

2008. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
hogy milyen igaz? vicces a dolog... de a válasz IGEN!
2008. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kor kérdése.Idővel benő a fejük... de szerencsére vanak hősszerelmes tipusok is.Nem tudom melyik a jobb. Én mind a kettőtől falra mászok... áz átmenet meg ritka de van! Én találtam egyet!!! :) neked is sok sikert!!!
2008. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha azt veszed észre h tul hamar elkezd taőerolni akkor csak " meg akar fektetni" de ha ovatossaban " lassaban, félénkebben" csinál ijet akor szeret téged és nem csak sexelni akar!
2008. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól és a másik fél által nyújtottaktól függ. Ha a lány csak faroktartónak jó, akkor az is lesz belőle, bár én most már azt se tenném. Hogy eddig csak ilyennel találkoztál, az azért van, mert akiknek más is kell, azok lehet, hogy nem nyomulnak annyira és nem veszed őket észre.
2008. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fiatalon, diákként sem igaz.


De később már határozott nem.

Én olyan lányt kerestem, akire úgy tudtam tekinteni, mint a leendő gyermekeim édesanyjára. Szerencsére megtaláltam.

Jól vezeti a háztartást. Szeret finom ételeket sütni, főzni. Emlékszem, hogy a feleségem brassói aprópecsenyével és csokiöntetes piskótával fokozta - amúgy is ellenállhatatlan - vonzerejét.


Tisztán tartja a lakást. Jól el lehet vele beszélgetni. Emeli a baráti társaság színvonalát. Megbízunk egymásban, nincs féltékenység.

Az áruházakban céltudatosan vásárol, nem szórja felesleges cikkekre a pénzt.

Tudja, hogy milyen ruhák állnak jól -nekem is -, ismeri a gyerekek méretét - meg az enyémet is -.

Gondozza a veteményes kertet, és a háziállatokat. Már kikeltek a palánták, ha elmúlnak a fagyok kiülteti őket a kertbe.

2017. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!