Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal srácot hogyan szedjem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácot hogyan szedjem fel?

Figyelt kérdés

-én 29, ő 22

-egy hónapja ismerem, közös tanfolyamra járunk

-én dundi széparcú vagyok, ő picit pocakos és nem egy don juan

-tudja, hogy van gyerekem, meg egy halódó kapcsolatom

-rengeteget nevetünk és szemezünk

Van itt valami egyátalán? Hogyan tovább?


2010. okt. 26. 22:21
1 2
 11/20 Bujtogató ***** válasza:
Letesztelni? Igazából ezt csak a viselkedéséből tudod leszűrni, onnantól kezdve már csak a konkrét próbálkozás van...De ha úgy van ahogy mondod, és sokat nevettek, jól érzitek magatokat, és tudod hogy egyedülálló, akkor valószínű esélyes.
2010. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
kedves vagy, köszi
2010. okt. 26. 22:34
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell letörölni mások hozzászólásait, ha esetleg nem tetszik neked?? Ezt az életben nem fogod tudni megtenni, hidd el. Ez csak egy jó táncs! Senki nem mondott rád semmi rosszat!


"Nagyon utálatosak vagytok, hisz nem ismeritek az ember előtörténetét."

Nem ismerjük, mert nem írod le:)

Én csak annyit mondtam, hogy felnőtt nő vagy, gyereked van és tudnod kellene, hogy mit csinálj. Nincs igazam???

Egyébként igen, hívd el valahová és jöjjetek össze, sok sikert hozzá! Én szeretném, hogy te is és a gyerek is boldog legyél, nem ítéltelek el.

De a véleményemen nem módosítok. Te ismered őt, te ismered a helyzetet, elég érett vagy, hogy meg tudd oldani a problémád.

2010. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, 12 év alatt kijön az ember a gyakorlatból...
2010. okt. 26. 22:35
 15/20 Bujtogató ***** válasza:
22:34-es:Nem feltétlenül minden ember tapasztalt ilyen téren, még akkor sem, ha már volt egy tartós kapcsolata és gyereke is van-Nem tudod a múltját, és a többi körülmény mégjobban ránehezít arra, hogy visszalépjen a randizós-zónába.
2010. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtöknek kezdeményézni kell és ha tényleg akartok egymástól valamit, akkor fogtok is.

A legjobb tényleg, ha elmentek valahová és jól érzitek magatokat. Ha nem jönne össze, akkor tanfolyam végén meg lehet beszélni, hogy találkozzatok, mert nagyon jó volt együtt...

Ha nem tetszel neki, akkor meg nem tudszu mit csinálni.

A lényeg, hogy jelezd neki, hogy jó vele.

2010. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát nehéz lesz ezt megoldani anélkül, hogy rákvörös legyek. De megpróbálom még a héten.

2010. okt. 26. 22:44
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha vörös leszel se aggódj:)

Lehet aranyos leszel neki emiatt:)

Annyira feltudjátok ezt fújni...

Remélem összejön, szorítok!:)

2010. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fogyj le egy 30-40 kilót, és dobd a f@szid, úgy talán lesz sansza a dolognak...
2010. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

:-)

ha lefogyok harminc kilót akkor negyven kiló leszek :-DDDD

2010. okt. 27. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!