Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen benyomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen benyomást gyakorol rátok, ha a fiúnak van tokája, vagy néha nagyon nagynak látszik, de az arca nagyjából szép?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel szerintem minden rendben van. A kapcsolat kimenetele szerintem a közös szorakozáson és időtöltésen múlik. A fériaknak nem kell nagyon szépnek lenniük.

23/L

2010. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm, azért kíváncsi vagyok az éretlenebb lányok véleményére is.
2010. okt. 27. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha kövér a pasi, akkor az nálam nagyon taszító hatást gyakorol. Egyszerűen fizikailag undorodom a zsíros, hájas testtől, tokától stb. De ez nem éretlenség, egyszerűen a testem így reagál. Bármennyire is szeretem az illetőt, szexuálisan is kell, hogy kívánjam, de ehhez a testalkathoz + tokához nem tudok vonzódni. Azt hiszem ez érthető. Ha normális egy nőt kis mell vagy kövérség miatt elutasítani, akkor hadd legyen normális dolog egy férfit is kövérség miatt elutasítani, ez nem éretlenség, hanem egyéni ízlés.


23 / L

2010. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!