Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik randiznátok egy közmunká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik randiznátok egy közmunkás csajjal,és csajok randiznátok egy közmunkás pasival?

Figyelt kérdés

márc. 28. 07:02
1 2
 11/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#9

Ez érthető, de nem erről szólt a kérdés.


#10

Na, legalább nem nekem kell leírni! Végre valaki. Én is dolgoztam így, van ismerősöm aki polgármesteri hivatalban volt közfoglalkoztatás keretein belül adminisztrátor, egy másik jelenleg kormányhivatalban az. Minden szavaddal egyetértek!

márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, minden álmom egy idegállapotba gyütt csajszi, akinek bármilyen a gyerekével kapcsolatos reakciója az, hogy hozzávágja a reggelit, meg mennyimá.

Bőven elég látnom őket innen a faluból kifele menet.

márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok esélyt nem látok rá. Nem a munkája miatt, felőlem lehet wc pucoló is valaki. De a közmunkások átlagosan olyan szellemi színvonalon vannak, amit én nem tudok magam mellé elképzelni hosszú távon. Viszont ha csak azért közmunkás mert nincs más a zsákfaluban ahol lakik, viszont ettől függetlenül értelmes nőről van szó, aki próbál kitörni onnan, de addig is csinálnia kell valamit, akkor természetesen szívesen megismerem. :)
márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Irodai közmunkással igen, amennyiben az egy ideiglenes munka, amíg keres más állást (pl. felmondtak neki, és nincs olyan anyagi helyzetben, hogy hónapokig keresgéljen munkát). Fizikai közmunkással nem. Budapesten élek, irodában dolgozom, korban hozzám illő férfit keresek (tehát nem 50+-ost)... akinek csak fizikai közmunkára "futja" itt, azzal nem passzolnék össze sem életvitelre, sem hozzáállásra, sem intelligenciaszintre (és olyannal nem is ismerkednék, aki nem itt lakik).
márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Már magát a kérdést sem értem. Lehet, velem van a baj, de ismerkedéskor nem az szokott lenni az első kérdésem, hogy a másik miből él vagy mennyit keres. Elsősorban az érdekel, hogy milyen ember. A párom, akivel nyolc éve vagyunk együtt, fizikai munkát végzett világ életében, ráadásul abból is az egyik legnehezebbet. Munkásruhában. Szerintem talán a második randin beszélt részletesen arról, hogy mit csinál. Nem érdekelt. Pontosítva, persze, hogy érdekelt, minden érdekelt, ami vele kapcsolatos, de nem a munkája döntötte el, hogy szeretném-e őt a társamnak. Nyolc év elteltével, munkásruhában és koszosan is ugyanolyan szerelmesen várom haza, mint az elején, amikor még csak randizgattunk és frissen fürödve, csinos ruhában jött hozzám. Ha meghallom, hogy nyílik a kapu és jön be az autóval, kimegyek a házból és agyonpuszilgatom és ölelgetem, nem érdekel, hogy koszos. Mindig is felnéztem minden fizikai dolgozóra, mert szerintem emberfeletti, amit minden nap csinálnak.


Azt már ne is firtassuk, hogy nagyjából kétszer annyit keres a fizikai munkával, mint én az irodai munkámmal, amiért nagyon sokat kellett tanulnom. 😀

márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miután lediplomáztam nem találtam rögtön munkát, így 4 hónapot közmunkásként dolgoztam. Én tökre élveztem, sokszor már délután 2 körül végeztünk a melóval, utána mehettünk haza :D közben pedig kerestem munkahelyet. Egyébként akkor összejöttem egy lánnyal, szóval őt pl. nem érdekelte, hogy közmunkás vagyok.
márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!