Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem egyik nap szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem egyik nap szépnek magam, másik nap meg nem?

Figyelt kérdés
Többiek szerint jól nézek ki, nem vagyok csúnya, de néha egyik nap elhiszem, másik nap nem, miért?
2010. okt. 25. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Végülis van a fürdőszobába egy spot lámpa, lehet hogy kicsit barnulás hiányom lenne? Kicsit barnábban jobban tetszenék magamnak? Más a fényhatás így érdekes... (Srágás a spotlámpa fénye)
2010. okt. 25. 22:00
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval megvilágítás a baj? :D
2010. okt. 25. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
a sárgás fényben mindenki szebbnek látja magát, mert nem látszanak a hibák annyira. a kékes fény kiemeli, a természetes fény, meg hát viszonylag jó. ha ott szép vagy mindenhol. :)
2010. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor viszek mindig egy spotlámpát, és a fejem fölé rakom vagy nemtudom :D De kinti fénynél olyan furcsának érzem magam. Nem tudok megváltozni ezt már régen észrevettem.
2010. okt. 25. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
természetes fénybe vagy olyan amilyen igazábol és az emberek is látnak..
2010. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok természetes fényben.
2010. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezze mindenki így van, legalábbis az ismerőseim kötül akikkel beszéltünk ilyenekről:d Mármint egik nap tükörbe nézek és arra gondolok h tök jól nézek ki szép vagyok, legalábbis nem csúny és tök mgabiztos vagyok egész nep...máskor meg belenézek és leginkább ki se akarok menni az utcára..de nemtom miért van, szerintme kedv-függő
2010. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hmm lehet van benne valami
2010. okt. 25. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kedv függő.. :) Én mondjuk duci vagyok,de egyik nap úgy látom hogy nem olyan vészes másik nap meg ki se akarok mozdulni,mert huhh de gáz,szerintem. :D Kedvfüggő és magabiztosság függő.
2010. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FFDP ***** válasza:
Velem egy csomó csaj össze akar jönni és múltkor nyertem "charme - ossági versenyt" is, de legtöbbször nem látom magamat helyesnek, max. otthon sárga fény előtt. A lényeg az, hogy elhiszem magamról, hogy nekik van igazuk :D És így magabiztosabb leszek amitől méginkább vonzom a lányokat elméletileg, csak szimplán nem nézek olyan gyakran a tükörbe. Szép vagy, hidd el :)
2010. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!