Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiús lány vagyok és a lányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lány vagyok és a lányos fiúk tetszenek. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Amúgy teljesen normális csaj vagyok, hosszú hajam van, sminkelek, szoknyát is szeretek hordani stb.. csak úgy általában nem az a törékeny ne bánts virág természetű vagyok, hanem sokan mondják, hogy nekem fiúnak kellett volna születnem :D
2010. okt. 25. 19:36
1 2
 1/11 X. Maté ***** válasza:
LESBI
2010. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
másnak meg a szőrös macis srácok, van akinek a kondipatkányok szóval nincs ebben semmi gáz, h találsz egy ilyet tessék szeretni.
2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem gáz
2010. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Sebaj, mostanában úgyis a rózsaszín pólós-csőgatyás-hosszú hajú búzavirágokkal van tele a belváros, legalább könnyebben találsz kedvedrevaló partnert.
2010. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Decoy ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz és különben is sz@rd le hogy mit tartanak erről az emberek azzal jársz, olyannal jársz akivel akarsz!


én még sosem láttam olyan fiút akinek rózsaszín pólója csőnacija és hosszú haja volt így egybe O_o

am a csőnaci meg a hosszú haj sztem nem bu...zis mert van akinek az nagyon jól áll

a rózsaszín póló na az Búza....


16/f

Wilson

2010. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

attól, hogy nem törsz össze mert valaki fingik körülötted, nem feltétlen vagy fiús... :D

attól leszel lányos lány, ha annak érzed magad:)

a lányos fiúk... :/ egyre több van, nem tudom. lehet, hogy azért választod őket tudat alatt, mert irányító természetű vagy, ők meg pipogyáknak tűnnek.

2010. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Wilson: ha van időd, ugorj be a Westendbe, telis-tele van ilyen egyedekkel, némelyiket hiába vizslatod percekig, nem lehet rájönni, fiút vagy lányt nézel, sem a ruha, sem a haj, sem a testalkat alapján.


Kérdező: ha tényleg szeretsz sminkelni és szoknyában járni, akkor talán mégsem kell sajnálkozni, hogy nem fiúnak születtél, ezt majd legközelebb említsd meg, ha valaki ilyesmit mond... :DD

Am Londonban kellene élned, itt senki nem foglalkozik mások külsejével, vagy párkapcsolatával, csak a hírességek vannak ennek kitéve. Egy kérdést megengedsz: kíváncsi vagyok, hogy csak a fizikum és öltözék tekintetében kevésbé férfias egyedek vonzanak, vagy a viselkedés/gondolkodás is legyen csajos?

2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oopsz, a második rész már a kérdezőnek szólt, bocsi!
2010. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak a külsőleg lányos fiúk vonzanak, de amúgy viselkedésben sem jönnek be a klasszikus (verekedős, "ki ha én nem") macsók. És kicsit igaza van a 19:50-es hozzászólónak is, mert eléggé domináns természetű vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy elnyomnám a másikat, csak nem bírom azt a felállást, ahol a férfi a parancsnok, a nő meg csak helyesel mindenre.
2010. okt. 25. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Basszus, írtam neked egy nagyon hosszú választ, de eltűnt az éterben, a guta megüt, most meg nincs energiám újrakezdeni, de majd reggel megírom, hogy mi a valódi (az egyetlen) probléma azzal, ha ilyen fiúkat választasz.
2010. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!