Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ez most mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez most mit jelent? Most akar engem vagy sem?

Figyelt kérdés

Lányok ti is irhattok ha tudjátok.

Van egy srác 3hónapja ismerem ritkán talizunk,de akkor nagyon jol elvagyunk. Ha nem talizunk sms-ezünk. Szombaton viszont megtörtén az első csók. Rákérdeztem mit szeretne tőle. Azt mondta többet szeretne de nem akarja elkötelezni magát. Ezt mire véljem? Reggel irta az sms-t azóta semmi.


2010. okt. 25. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A nem akarja magát elkötelezni,egyenlő azzal,hogy nem kellesz neki,max ágymelegítőnek...Bocsi,de ez van...

29 évesen amúgy elég szánalmas...

2010. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hm. Lehet télleg csak kettyinteni akar,de akkor könyörgöm miért ilyen "nyuszi" ? sztem ezek szerint akkor még megd.gni sem akar. de akkor miért nem mondja meg a konkrétat,hogy bocs de nem kellesz..miért hülyit? :( egyébként azóta irt joéjt sms-t ennyi-.-
2010. okt. 26. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!