Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavasszal több esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavasszal több esély van csajozni mint télen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
téli ubi szezon madafaka
2010. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
xd
2010. okt. 25. 18:02
 13/16 anonim ***** válasza:
:D
2010. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Télen nem kell a pasi, elég az ubi , ha így jobban tetszik :D
2010. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem minden évszaknak meg van a maga varázsa,amit randizás terén is be lehet vetni.

Pl. egy séta tavasszal valami szép környéken,vagy éppen ősszel a hulló falevelek és az egész táj nagyon szép!Vagy nyáron a strand,vízpart.Vagy télen sípálya,koripálya,esetlge forraltborozás:)


Ez csak rajtad múlik.Ha Te télen is tudsz kedves és vidám lenni,télen is tudod önmagadat adni akkor szerintem ugyanúgy van esélyed télen is barátnőd szerezni,mint bármelyik másik évszakba.Engem pl. valószínűleg lenyűgözne ha találkoznék télen egy jóképű,kedves,mosolygós pasival...:) A télről sokaknak a hideg,a jég jut eszébe,szomorkásabbak,komorabbak lesznek,néha én is ilyen vagyok.Ilyenkor nagyon jó érzés lenne találkozni egy sráccal aki újra színt vinne életembe:)

15/L

2010. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ekkora baromságot..minden évszakban van valami jó:D
2010. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!