Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most járunk? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most járunk? (lent)

Figyelt kérdés
Háromszor találkoztam egy fiúval és sétáltunk meg beszélgettünk meg mondta hogy tetszem neki meg mikor sétáltunk akkor kézenfogva volt. Akkor most járunk? Vagy még nem? És még nem volt meg az első csók, meg amúgy is nekem ez lenne az első :$
2010. okt. 24. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
igen :D:)
2010. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen. de inkább kérdezd meg h szerinte milyen viszony van köztetek.
2010. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezt honnan a retkes macif@szból tudjuk?
2010. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem iróhoz ;)
2010. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

na baazz de imádom az ilyet -.-"

ha megkérdezi tőled h járnál-e vele és ha igent mondasz AKKOR jártok.

ha nem kérdezte még meg, AKKOR NEM

2010. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. csak az oviban megy úgy h 'járunk' igen. ha elmúltál 14 akk már nem kérdez ilyet az ember. a szituációkból fogsz rájönni. vagy ha úgy hív h barátnőm vagy úgy beszél rólad. de sztem kérdezz rá nyugodtan hiszen egy kapcsolat alapja h mindent meg tudjaatok beszélni:)
2010. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig értelmes válaszokat :)

És am nem tudom most szombaton találkoztunk utoljára meg tegnap küldtem neki sms-t ma nem hívott meg semmi, meg azt mondták a barátnőim hogy csók kell hozzá hogy járjunk, nah jó majd lesz valami de azért köszi hogy írtatok :)

2010. okt. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!