Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan lehet, hogy egy vékonyab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehet, hogy egy vékonyabb fiúnak tetszik egy duci csaj?

Figyelt kérdés

a fiú kb. 189cm/70-80 kg (vmennyire izmos a korizástól, biciklizéstől, úszástól, de nem nagydarab, hanem inkább vékony)

a lány 170cm/80 kg (homokóra alkat, úszik, biciklizik, de van feleslege)


2010. okt. 24. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne? nem minden fiúnak tetszenek az anorexiások...
2010. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :) Legutolsó párom kis alacsony,vékonyka..172 centi mindössze és 70 kiló..Míg én 168 centi vagyok és 90 (!) kiló..igaz én már adogatom szépen le a kilókat,-20nál járok és még ennyit szeretnék kb. :) Semmi akadálya szerintem,tetszhetsz neki..

18/L

2010. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és ha sokszor hangoztatja,hogy 60kg felett már kövér egy lány?de az 50kg-os lányok se tetszenek neki...

a széles csípőt, nőies formákat meg szereti?akkor nem tudom mi tetszhet neki

2010. okt. 24. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek a saját súly/kinézet arányán kívvül nincs viszonyítási alapja. Lehet, hogy csak a levegőbe beszél, mert a 60 kilót hangoztatja mindenki, ő is azt mondogatja.

Mindig az ember egészét kell nézni. Lehet, hogy valaki külsőre tetszik, de attól még nem biztos hogy járni is akarsz vele. Ez egy összetett dolog.


Ha nem próbálod meg nem fogod tudni.

2010. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség :) hogyne lehetne. egyébként ez alkat függő és véleményem szerint inkább legyen mit fogni.
2010. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 39,4454545454545% az esélye... az 50-ből le kellett vonni egy bonyolult, most nem is részletezem, milyen képlet alapján a többit, mert a mai szépségideált is bele kellett kalkulálni... meg a lábméretét, hajszínének pontos árnyalatát, a tesztoszteronszintjének napi átlagos ingadozásának súlyozott átlagát, és az anyukája testalkatát is! De ekkora esély nem is olyan kicsi.
2010. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Én pl. előnyben részesítem azokat a nőket, akik kövérebbek a cérnavékony plázacica ideálnál, de nem is elhízottak.


Ugyanis a testsúly sokat elárul az emberről. A nagyon sovány, szálas, izmos nővel az a probléma, hogy valószínűleg sokat sportol, fogyókúrázik, ügyel magára, vagyis sokat törődik magával. Ez önmagában nem baj, mert jobb, mintha elhagyná magát, de nem a legjobb.


Ugyanis a kicsit kövérebb nő valószínűleg szeret enni, és sütni/főzni is, valamint megengedőbb önmagával: nem áldozza fel mindig az élvezetet a "tökéletességért". Nekem azt üzeni a teltebb alkat, hogy az élet örömeit értékelő, kevésbé versenyszellemű, erősebb gondoskodó (anyai) öszönökkel bíró, önzetlenebb nő, aki valószínűleg süt és főz is. kevésbé egocentrikus, mint a sovány, és kevésbé hiú, kevésbé ambíciózus. Lehet, hogy nincs olyan jó diplomája vagy nem keres annyit, de jobb vele az élet.


A nagyon kövér nő viszont már problémás, mert ott lelki bajok vannak a háttérben.


Mielőtt valaki nekem esne, hogy általánosítok: persze, hogy általánosítok. Általános tendenciákat írtam le, ezektől vannak eltérések.

2010. okt. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg komolyan gondolják az ilyen hülyék ezeket a kérdéseket? Nem sok baj lehet az IQ-val.
2014. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!