Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar valamit most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit most?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem már régóta, és ezt másoktól régebben meg is tudta de akkor azt mondta hogy nagyon bír meg minden de nem szeretne velem járni most. Pár napra rá összejött egy fiúval szerintem ezért mondott nemet akkor. Azóta szakított most vele és gyakran jön hozzám, beszél velem a közelembe van a szakítás óta. Szerintetek meg kéne újra próbálni???
2010. okt. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja.

Ha nincs ló, jó a szamár is.

2010. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jules10 ***** válasza:
Dobd fel neki, hogy már van egy hölgyemény, aki közel áll hozzád, de hitelesen csináld! A reakcióra figyelj nagyon. Utána már csak a büszkeségeden múlik a dolog!
2010. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedben várnék még egy kicsit hátha csak vigaszra kellesz neki ha még később is beszélget veled akkor mindent bele
2010. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha már egyszer annyira jóban vagytok hogy szakítás után hozzád fut kisírni magát akkor az azt jelenti hogy megbízik benned, nyugodtan kérdezz rá, max tényleg "csak" vigasztaló sex lesz a vége, de ha nem teszed meg akkor egész életedben bánni fogod! Ha meg azt mondja hogy nem akar tőled semmi ilyesmit akkor kérj bocsánatot a hülyeségedért, és vagy a "lassú víz partot mos" elven mellette álsz és reménykedsz hogy egyszer csak beadja a derekát, vagy éled a saját életed és barátok maradtok... (24-F)
2010. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!