Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt hogy csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés
elhívtam egy lányt találkára, igaz nem beszéltük meg hova de sztem egy séta lesz, imád kirándulni, sétálni... . a lényeg hogy a találkán h tegyem tisztába h nem baráti találka hanem több^^:) én arra gondoltam, x helyen találka, sétálgatunk beszélgetünk, úgyis mond vmi vicceset, vagy hülyeséget... és akkor én fogom és megpuszilom :D meg mondom h milyen aranyos... vagy vmi amit ad az ég. ha ez jó ötlet, hogy vigyem tovább, vagy mit várhatok,, nem vt még barátnőm :S de ő nem úgy tetszik mint az eddigiek, akikkel esetleg beszélgettem. 18/f, várom válaszaitok mindkét féltől:) sok helyen , = kérdőjel, csak h engedje kiírni a kérdést
2010. okt. 23. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

1. alkalommal sztem ne puszild meg!

Lehet kicsit zavarba jön vagy nem úgy sikerül.

De azért aranyos :)

2010. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:), több választ is szívesen fogadok
2010. okt. 23. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Érintsd meg, mosolyogj rá sokat. Amúgy szerintem tudja ö is, hogy nem szimplán baráti tali :)
2010. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda rá és érzékeltesd kisebb dicséretekkel, hogy nem baráti találkozóra hívtad meg (szép a hajad, mosolyod stb).. :)
2010. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mikor taliztok akkor köszönj és fogdmeg a kezet és puszild meg de csak gyengéden...elején furcsállja majd de rá fog jönni hogy aranyos dolog volt...nallam bevált;D
2010. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!