Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még ezzel a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még ezzel a sráccal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szerdán találkoztam vele buliban, nagyon helyes, aranyos srác. Buliban végig velem volt, megkérdezte, találkozhatnánk-e majd a hétvégén, dicsért végig, puszilgatott...stb. (Nem volt túl tolakvó sem.) Megígérte, hogy másnap felhív randi ügyben, de nem hívott. Aztán pénteken ráírtam facebookon, magától bocsánatot kért, hogy nem hívott, mert Ausztriában dolgozott, de ha jövő szerdán is megyek buliba, ott találkozunk. A hétvégi randi már el is lett felejtve. :S Pedig a beszélgetés alatt is nagyon kedves volt, és azt mondta, jó volt velem.

Aztán ma délután egy közös ismerősünktől hallottam, hogy a srác még mindig a volt barátnője után fut. Az ismerősöm hajtott a csajra, és a csaj lerázta, hogy még az exével, vagyis ezzel az említett sráccal kavar. De megkérdeztettem a csajt másvalakivel, neki azt mondta, semmi nincs már köztük, nem is találkoznak. Én ideges lettem, és megírtam a srácnak, hogy ha még az exét szereti, nem akarok bekavarni, akkor ne találkozzunk inkább. De semmi válasz nem érkezett már 4-5 órája az sms-re. Ennyire nem érdeklem? Érdemes vele foglalkozni? Mit tehetnék egyáltalán?


2010. okt. 23. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

semmit, az exet szereti ne törődj vele.


21/L

2010. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el őt...

Szólhatott volna, hogy hétvégén dolgozni megy:S

2010. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, bár az exe utólag mindent tagad, de a srác szerintem még szereti. :S És ez, hogy az sms-re sem válaszol... :S
2010. okt. 23. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kerülöd el nagy ívben,még belelovalod magad és nagyot koppanhatsz!/30f/
2010. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt tudnám, akkor minek jópofizik velem, minek mondja, hogy annyira bejövök neki és hogy találkozni akar. Akkor ne írjon semmi ilyesmit, aztán kész. -.-
2010. okt. 23. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:

ismerős, volt aki ugyanígy hülyített engem is, közbe odavolt az exért... nincsló jó a szamáris alapon csinálják....


21/L

2010. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez meglehet. :S Hát közöltem a sráccal, hogy így felejtsen el, ha buliban odajönne jövő héten, akkor ezt még megerősítem, hogy nem vagyok egy pótlék.
2010. okt. 24. 08:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenebe nem erdekled.En egy fiu vok es ha nekem tetszene egy lany egybol vissza uziznek ha tetszene es mar randira hivnam.
2010. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma rámírt, hogy sajnálja, nem tudott válaszolni tegnap, és hogy nincs semmi köztük a volt barátnőjével. Aztán még beszélgettünk persze, de ennyi volt a lényege...
2010. okt. 24. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, különben nagyot fogsz koppanni.. :/
2010. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!