Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erőszakkal ki lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakkal ki lehet szeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik tanáromba, de nem akarom szeretni őt, mert egy bunkó köcsög. De nem tudok kiszeretni belőle, és idegesít hogyha meglátom a folyosón vagy van vele órám akkor állandóan zavarban vagyok, mert egyrészről utálom, műsrészről pedig megdobogtatja a szívem.
2010. okt. 23. 18:07
 1/7 Moszuke ***** válasza:
istenem..
2010. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most valami hülye libának tűnhetek, de ez nem igaz. csak hát az érzéseinek nem igazán tud parancsolni az ember :S
2010. okt. 23. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
XD
2010. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs erre ntmudtam mit mondani.Amugy eröszakkal nem fogsz tudni ki szeretni belöle , de ha tényleg egy bunko kocsog szerintem egy két hét mulva már nem fogod annyira szeretni
2010. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a szerelem már több mint 1 éve tart, és kezdettől fogva nem akartam az lenni beléje...És amellett hogy bunkó köcsög,(amúgy annyira azért nem) rém intelligens is a fickó, pont az esetem...dehát akkor se akarok szerelmes lenni a tanáromba, mégiscsak 40, és nős.
2010. okt. 23. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a negatív tulajdonságaira, próbáld meg kerülni a vele való beszélgetéseket, és ismerkedj korodbeli fiúkkal.
2010. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld erősíteni a negatív tulajdoságait, na meg azt, hogy semmi közöd egy nős pasashoz. Mert nincs is. Ugye?

Hidd el, ez a kis plátói érzés is elmúlik. Addig ismerkedj fiúkkal, hátha valamelyik megdobogtatja a szívedet.

26.L

2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!