Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne "csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne "csak az egyik legjobb barát" legyek? Már erösen céloztam neki, hogy tetszik és vedte is a lapot. Sokszor szoktunk találkozni, de mit csináljak meg kéne hoditsam? és hogyan? Léégszi

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Először el kell tüzelni egy helyesírási szótárt, majd a hamut szívlapáttal össze kell gyűjteni. Aztán szólsz a papnak, aki a szívlapáttal hátbavág és láss csodát utána...
2010. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha celoztal es vette is a lapot, akkor miert nem leptel utana? Mi ertelme celozgatni ha aztan meg szerencsetlenkedsz?
2010. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap mondtam neki de amit mondott az jött le h csak az egyik legjobb barátja vagyok.Akkor msot mit lépjek?
2010. okt. 23. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szerintem próbálj meg közeledni felé:) veszteni valód nincs szerintem.Amikor céloztál rá hogy tetszik neked,akkor hogyan reagált?mert az hogy vette a lapot az jelenthet sok mindent!ha lesz rá időd akkor írd már meg légyszi!:) és ha tudok segítek:)
2010. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát egy haverommal épp beszélt (elég joban vagyunk igy 4-en) ÉS ő mondta h ezt irta a lány: De én nem akarok ugy belemmenni , hogy nem vagyok szerelmes és csak megjátszom magam mert annak csak rossz vége lesz ,mert én ugy szeretem őt mint egy jó barátot".Nekem pedig oylan semlegesen válaszolt (mármint a döntését illetöen).Amugy tényleg elég jóban vagyunk, de most már nem tudom mit csináljak
2010. okt. 23. 16:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa msn-en történt azt le sem irtam bocsi.
2010. okt. 23. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor nem érdemes szerintem rágódnod,ezen.tudom hogy nehéz,lesz de el kell fogadnod ,hogy csak barátként néz rád!Én mindenesetre azt tanácsolom hogy próbálja a közelébe maradni mint egy "jó barát",bókolj neki,kedveskedj neki aztán szépen lassan hátha beléd szeret!de ne add fel ha mégsem sikerül,lesz majd egy másik illető akiért az életedet is adnád ha kérné;)

Sok sikert kívánok neked/nektek!

2010. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!