Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karácsonykor újra találkozunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor újra találkozunk. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy fiú akivel nyár óta járok, de még nem olyan komoly a kapcs. És legközelebb karácsonykor jön ide, a mi flunkba, mert itt van vmi rokonja, (ez nem annyira lényeges) és szokott megharagudni, és nem mondja h miért. És úgy gondolom most is van valami baja, mert msn-en nem ír soha. És mikor idejön karácsonykor akarnám vele tudatni hogy én is harakszom rá,de megmondani a szemébe nem akarnám, mert lehet szakítanánk, csak akarnám látni hogy reagál. Szóval mit tegyek hogy lássa hogy már elegem van, anélkül hogy megmondanám,... hogyan viselkedjek?
2010. okt. 22. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"mghát több napig fog ülni itt a rokonjánál, tehát összefuthatunk..."


Most akkor jártok vagy nem?!

2010. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jól van pár gombot félrenyomtam, az nem azt jelenti h nem írok Helyesen, ha meg nem tetszik hogy írok, akkor ne is válaszolj !
2010. okt. 22. 14:36
 13/19 A kérdező kommentje:
igen, járunk
2010. okt. 22. 14:37
 14/19 X. Maté ***** válasza:

"...nem írok Helyesen,..."


De a kapa úgy állhat a kezébe, hogy azt sok városi puhány legíny csak irigykedve nézné. :)


Hány esztendeje jüttél a világra e? (hogy mindenki értse, megkérdeztem a korát) :D

2010. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
honnan szeded hogy kapálok? inkább ne irj többet erre a kérdésre!!!
2010. okt. 22. 15:24
 16/19 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem... Ha egyszer jártok, akkor mi az, hogy ha ott lesz karácsonykor, akkor "össze futhattok".... Akik járnak, azok nem csak össze futni szoktak. Szerintem.


Amúgy meg az jutott eszembe, hogy a pasi tud egyáltalán róla, hogy ti "együtt jártok" ?

2010. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 X. Maté ***** válasza:
Látom nem érted... Ha meg falusi vagy hogy lehet, hogy nem kapálsz? Lusta nőstény vagy? :O Mindegy, hízónak jó leszel :)
2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
X Máté kérlek ne irj több ilyen hülyeségeket
2010. okt. 23. 12:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondtad h félrenyomtál pár gombot,de fogalmazni sem tudsz :D
2010. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!