Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ettől ku. va vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől ku. va vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor lemegyünk bulizni, sokszor engedem a fiúknak, hogy taperoljanak, nagyon régóta nincs barátom és jólesik, hogy valaki hozzámér.Ettől tovább nem szokott menni a dolog, még a csókig se. De valahogy másnap reggel amikor belegondolok tiszta fejjel abba, h mit csináltam tegnap, úgy érzem, h talán ez sem volt helyénvaló. Szerintetek?

20/L


2010. okt. 22. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A kurva definíciója az, hogy pénzért engedi magát megdugni. Hogy helyénvaló,-e, az más kérdés. Szerintem keress magadnak egy fiút, de én már csak ilyen konzervatív vagyok.
2010. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudjátok hogy értem, h k..va, de azért kössz a definíciót.

Keresek én fiút, csak nem találok

2010. okt. 22. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem is fogsz találni. Ha mindenkinek engeded hogy letapizzon könnyűvérűnek fogsz tűnni és nem kellesz majd egyiknek se kivéve csak, hogy megfektessen. S ne csodálkozz ha diszkó után be is próbálkoznak. Táncolj, ismerkedj de mértékkel. S csak azzal aki tényleg be is jön. Ha mindenkivel, akkor annak mi értelme? Vagy honnan tudná a pasi h tényleg bejön neked vagy csak hagyod hogy rádmásszon mint mindenki más?
2010. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát így lehet nem is fogsz!Én soha nem engedtem senkinek,h. taperoljon!Szerintem,ha ezt látják,h. engeded magad taperolni,akkor kialakul mindenkiben egy vélemény,ami éppenséggel nem jó!És tényleg "ku...vának" fognak nézni!Szerintem egy nőben mindig kell lenni tartásnak,akkor fogják igazán becsülni!
2010. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, jól érzed, hogy nem helyénvaló. képzeld el, hogy van pasid és hogy aki eddig taperolhatott, az most is megteszi mert megszokta már. a saját reakciód se lenne ezek után barátságos, hát még a pasidé. szóval, k*rva az nem vagy, de szerintem még azt az érintést is ki kellene érdemelnie a pasiknak.
2010. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Charlie Manson ***** válasza:

A pasik nevében is írhatom (na jó csak a sajátoméban), nekünk (nekem) sokkal jobban bejön az olyan csaj, aki kicsit kéreti magát, mielőtt közelebbről engedné, hogy megismerjük (megismerjem) a domborulatait. :D

Hagyj egy kicsit többet a fantáziánkra nyugodtan.

2010. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
miért nem találsz? :) ha gondolod írj egy privit :D
2010. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mindnek engedem, nyilván csak annak aki tetszik.
2010. okt. 22. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes Én sem találok túlzottan ideális partnert....


Amúgy annyiban gáz, hogy az a férfi aki csak oda megy és elkezd taperolni annak fogalma sincs arról hogyan kell úriemberként viselkedni, ami egy esetleg kialakuló kapcsolatban fontos lehet.

Ne várd ezek közül a szerelmet, mert a taperolás a dugás bejárata, tehát ezek csak dugni akarnak majd lekoccolni.


21/F

2010. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Honnan vagy kérdező?

Ismerkedünk?:P

2010. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!