Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 lány vagyok, és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 lány vagyok, és tetszik egy 19 éves fiú. Lehet ebből valami? Vagy nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha járna veled.. jogilag pedofilnak számitana
2010. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
vagyis ha dugnátok mint a malacok
2010. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
xD mert egy 19 évesnek már nem a babázás kell..
2010. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A kérdésed tükrözi a tudatlanságod!Tanulj inkább!Még egy gyerek vagy.Kislány.Kamasz.Serdülő.Tudatlan, tapasztalatlan az élet alap dolgaihoz is, nem hogy ehhez...
2010. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

szted mégis mit érezne iránta?gondolkozz már,19 éves!az már egyetemista is lehet,hol kell neki egy általános iskolás?a lány apja megölná a gyereket ha csak rá is nézne!!! és 14 évesen is kicsi egy 19 éveshez! jó h nem már...

ne haragudj kedves kérdező,de én tudom mit érzel,én is sokszor voltam igy 13 évesen,de pár évvel később már röhögtem ha arra gondoltam h mégis miket képzeltem én akkoriban...ezt a pár évet még át kell kínlódnod,de majd eljön az az idő is,hogy már nem lesz idős hozzád egy srác sem...hidd el van élet nélküle is,fel a fejjel,a válasszal nem téged akartalak bántani!


18/L

2010. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan 13 éves lányt akinek hamarabb kellett felnőnie, és bizony érettebb, bölcsebb mint sok 17-18 éves. Ritka az ilyen, nem tudom Te ezzel hogy állsz, de az esetek többségében valóban nem végződnek jól az ilyen "kapcsolatok".

Amúgy csak tetszik, vagy van köztetek valami kialakulóban?

2010. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy "jogilag pedofilnak számitana" ez hülyeség.

A pedofília a fejletlen test irátni vonzalom, a lányok 12-13 évesen már nem fejletlenek testileg.

2010. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 199303 ***** válasza:
pár év mulva nem lenne baj a korkülönbség:) de most viszont a fiut még megbüntetnék miattad elég keményen:S 17/L
2010. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:50


TE igen okos.. aki nem töltötte be a 14. életévét akár 1 nappal korábban megdugja akkor is pedofilnak számít... olvass kicsit többet.. esetleg büntető törvény könyvet.És ne tudatlanul ugass közbe

2010. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem számít pedofilnak. Ha lefekszel egy 14. életévét be nem töltött személlyel az valóban büntetendő, de attól még nem pedofília. Én így tudom.

És attól, hogy nem dugja meg még járhatnak nem? Attól még, hogy valaki 19 éves még nem biztos, hogy egy ösztönlény aki mindenkiben a lyukat látja, így ha elég érett a lány (amire kicsi az esély, de ne ítéljünk kor alapján) akkor lehet belőle normális kapcsolat.

2010. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!