Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondoltok fiúk, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok fiúk, ha egy lány összeszorítja az ajkait, az alsó ajkára kicsit ráharap és hunyorítva néz rátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 18:29
 1/9 anonim válasza:

En azt kovetkeztetnem, hogy el akar kuldeni a fenebe. :D

Leglabbis, ha szuros a hunyoritasa akkor nem hiszem, hogy pozitiv lenne a dolog. Meg alapbol szerintem az ilyen dolog, nem poritiv... de, kitudja.

2010. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeretne velem félrevonulni, és kicsit kettesben lenni, aztán...
2010. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 X. Maté ***** válasza:

Na ez is pénz nélkül jött el bulizni, ezt is meg kell hogy hívjam egy vodkára, aztán a taxit is fizethetem egyedül...

Hülye kérdés...

2010. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy zavarban van, vagy valamin töpreng, vagy gondja van, vagy simán haragszik. A tetszést nem hunyorogva nyilvánítjuk ki. Kivéve persze ha az ember rövidlátó és nem vett fel szemüveget, akkor elképzelhető.
2010. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra hogy vámpír és kiakarja szívni a vérem.
2010. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én akkor csinálok ilyet, ha zavarban vagyok.

18L

2010. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha egy lány az alsó ajkára harap, akkor van egy gondolata a srácról, amit a fiúnak ki kell szúrnia és odamenni hozzá :D


Magyarul, a csajnak bejön a srác, persze ha önkéntelenül csinálja.

2010. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20.03-as írta tökéletesen: zavarban van. A sráctól jött zavarba. Na, akkor kell rástartolni a leányzóra, ha önbizalma híján van :D
2010. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hogy manipulálni akar nagyon bénán, vagyis azt akarja elhitetni velem, hogy tetszem neki, ami azt jelenti, hogy fizessem neki a piáját meg vigyem haza.


amúgy meg az is lehet, hogy epilepsziás és hamarosan rohama lesz. én mindenesetre elhúznám a csíkot egy ilyen csaj elől.

2010. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!