Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki így áll hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki így áll hozzá a kapcsolat (ok) hoz?

Figyelt kérdés

Aki úgy gondolkozik egy kapcsolatról, hogy akivel járni fog, az az élete szerelme lehet, és ezért mindent megadna neki? (Szóval nem azt mondja, hogy előbb kiéli magát, aztán ráér a nagy szerelem...)

Lányok! Megijedtek, ha a fiú az első randikon már ezt ki is mondja?


2010. okt. 21. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csakis így mennék bele egy kapcsolatba. És ezt a másiktól is elvárom. Szerintem csak akkor szabad belevágni, ha tényleg komolyan gondolják a felek. A legnagyobb bajom ezzel az, hogy kevesen gondolkoznak így.

L

2010. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

én is így vagyok vele.


és k#rva nagy hibát követtél el szerintem, hogy ezt kijelentetted az első randin. elkerülhetetlen volt a téma vagy valami?

ezzel, hogy ezt mondtad gyakorlatilag feltálaltad magad a csajnak. ott b#sz át ahol akar mert látja, hogy szereted. ergo kihasznál, vágod?


persze ez erős általánosítás. adja isten, hogy egy olyan lányt fogj ki aki nem b#sz át és értékeli, hogy te még ember vagy.

2010. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és örülnék, ha egy fiú ezt mondaná. Viszont az elég ijesztő, idegesítő egy csajnak, ha a fiú folyton mondja, hogy szeretlek, imádlak, te vagy életem értelme, stb.. De ha annyit mondasz, hogy te ezt komolyan gondolod, akkor jó lesz. De érdekesebb vagy a csajnak, ha ezt csak több hét járás után mondod.
2010. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont úgy gondolkozok, hogy tök mindegy, mert minden kapcsolatnak vége lesz egyszer, főleg még huszonéves korban vagy kevesebb.
2010. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azert fontos egy ember eleteben, h kielje magat, mert ha nem teszi 30-40 evesen szólal majd fel benne, h ur isten nem is eltem. Nem buliztam nem csajoztam nem ittam... Stb. Ez kell mert ha nincs meg a kello kieles megbanjuk!
2010. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre magam sem tudom a választ


de attól szerintem megijednék, ha ezt első randin így kimondanák (más lehet örülne neki:)

2010. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!