Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Smárolás közben néha össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolás közben néha össze szokott érni a fogatok?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor az rossz érzés ciki légyszíves rendes válaszokat agyatok mert nagyon félek az első csóktól
2010. okt. 20. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem spec nem jött magától, de beletanultam rövid idő alatt...vagy nem is az h nem ment csak talán mert nem a rendes személlyel volt.


de mostani barátommal van h néha összekoccan a fogunk, ha mindketten egyszerre akarunk rossz irányba helyezkedni...:D volt már egyszer h a felső ajkam koccant a fogának, mert le akartam támadni az ágyban...de csak kinevetett és annyi volt az egész:D


nem kell annyira vészesen komolyan venni. filmekben nem úgy van általában mint a való világban...h 1percig történik míg odahajol hozzád...általában gyorsan lekap és annyi. vagy ha fiú vagy cska kapd le és annyi:D

2010. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!