Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom meg h bejövök-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg h bejövök-e 1 srácnak? 14/L

Figyelt kérdés
de ha lehet úgy h ne kelljen feltétlen rákérdezzek:||
2010. okt. 20. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a melleidet stíröli az jó jel.
2010. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedved 14/L!

Ez nehéz kérdés, mivel 14évesen a fiuk szoktak gyerekesek lenni. Van aki érezteti veled, hogy bejösz neki és oda figyel rád, ad jeleket. Van olyan, hogy még éretlen és oda sem figyel rád mert fél, vagy gunyolodik. Én ezeket szürtem le. Ha gyorsabb tempót akarsz, 14évesen szerintem oda mehetsz hozzá(ha mersz) és beszélj vele a dologrol, ha már van kiválaszott!

2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha rákérdeznél az elég ciki lenne nyilvánvalóan:S

szóval inkább azt javaslom olvass az apró jelekből. ha sűrün pillant rád, esetleg zavarba is jönn mikor ezt te észre veszed. vagy nem tudom milyen kapcsolatban vagytok egymással, de pl. a beszélgetések közbe is észre lehet venni, ha érdeklődik a mindennapi dolgaid íránt, megérint ilyesmi.

2010. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg...
2010. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy megtudd, bejössz-e egy fiúnak, küldd a PARIZER szót a 1799-re.

Hogy megtudd, bejössz-e egy fiúnak, küldd a KRINOLIN szót a 1799-re.


Amennyiben a fentiek nem adnak kielégítő választ, próbáld kivitelezni az általad említett módszereket, és tapasztalati úton szűrd le a hasznos és haszontalan tudást, majd ezek birtokában gondold át újra a fenti kérdést, és amennyiben még mindíg nem kapsz helyes választ, abban az esetben próbálj verbálisan vagy metakommunikatíve közeledni hozzá. Ha a kiváltott reakció negatív, és a pH-ja kisebb mint 7, abban az esetben nem jösz be neki.

2015. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!