Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, az egyik legjobb barátom, mindig számíthatok rá! Egy a baráti körünk, sokat is járunk együtt szórakozni. Mostanában megváltoztak bennem iránta az érzések, keresem merre van, várom hogy hívjon, jöjjön, rajta jár az eszem, és úgy vettem észre nála is több van barátságnál, szóval tetszem neki. Mit csináljak?? Ha nem jól sül el a dolog, utána kellemetlen lenne együtt bulizni stb, és ugye nem hiszem hogy ennyire jó kapcsolatba lennénk utána is. Próbáljam meg kiverni a fejemből?
2010. okt. 20. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát,egyenesen ne kérdezz rá, mert tolakodónak fog hinni.Ha szereted vagy tetszel neki,nézz a szemébe amikor beszélgettek,bókolj neki(szép a farmerod,jó a hajad stb.).

Esetleg hívd el valahová suli után,kávézni,egy sütire,vagy csak sétálni. Remélem segítettem.

Üdv:Bence

2010. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezek a bókolgatások már megvannak az ő részéről is meg én részemről is. :) Csak nem tudom hogy bele merjek-e vágni, vagy inkább ne rontsuk el ezt a jó kapcsolatot kettőnk közt. azért köszi! :)
2010. okt. 20. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már ez megvan,és azt látod hogy te is tetszel neki, akkor finoman rákérdezhetsz hogy 'figyelj,mi lenne,ha több lenne köztünk, mint barátság?' lehet h szarul fogalztam de na..xD Na remélem ezzel már segítettem.Ha nem az se baj :D


Bence

2010. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem jól sül el a dolog, utána kellemetlen lenne együtt bulizni stb"


Primitív emberek között általában ebből konfliktus lehet, értelmes emberek tudják kezelni az ilyesmit.


"Próbáljam meg kiverni a fejemből?"


Mérlegeld. Szerinted egyik oldalon van egy barátság, másik oldalon egy párkapcsolat. Ha az utóbbit választod, van esély rá, hogy az előbbit elveszted és aztán az utóbbi is tönkremegy, ez a dilemma lényege. Amire én meg azt mondom, hogy most sem csak barátság van köztetek. Gondolatkísérlet: mit éreznél, ha egyszer csak megjelenne ez a barátod egy nővel. Féltékeny lennél, ergo most sem csak barátok vagytok. Tehát igazából nincs nyitott választási lehetőség (barátság VAGY szerelem) előtted, hanem van részedről egy párkapcsolat, ami kezdeti stádiumában jegelve van. A többit ld. fent.

2010. okt. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igazad van, köszi a választ!

Általában, ha egy kapcsolatomnak vége lesz, a fiúk utána megszüntetik velem a kapcsolatot, és nem akarnak velem szóba állni, haragszanak rám. Félek hogy itt is ez lenne(persze nem így kéne hozzá állnom!). De hát na... nehéz dolog ez most :)

2010. okt. 21. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

"Általában, ha egy kapcsolatomnak vége lesz, a fiúk utána megszüntetik velem a kapcsolatot, és nem akarnak velem szóba állni, haragszanak rám."


Nem haragszanak rád, hanem egyszerűen nincs idejük rád. Nem a barátság volt a céljuk veled, hanem a párkapcsolat, ezért amikor a párkapcsolat megszűnt, már nem kíváncsiak rád. Előfordul egyébként, hogy párkapcsolat megszűnése után barátság marad vissza. Ez szinte csak akkor működik, ha a párkapcsolatot hosszabb barátság előzte meg. Előfordul, de ritkán.

2010. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!