Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy lányt elég jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt elég jol kijövunk, barátok vagyunk.Lehet belöle kapcsolat?

Figyelt kérdés
én töbet szeretnék de ö azt mondta mikor haver rákérdezet hogy barátok vagyunk de haver azt mondja titkol valamit. mikor itunk akor rámászot egy pasi és mondta hogy velem jár kavartunk meg a telefonom kirakta az ö képétmondta igy jo lesz.másnap megkérdeztem mondta hogy nem volt jozan teljesen egyböl ráfogta az alkoholra . de mindig ha valami van engem hiv meg mindig mondja hogy szeret . lehet belöle többis ? vagy mit csináljak hogy legyen belöle több is?
2009. jan. 3. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt és teljes gőzzel hajts rá! Ezek után lehet kapcsol, h nem csak érte vagy, de én a helyedben akkor is elfelejteném. Ha akar tőled valamit és így viselkedik, akkor Darwin-díjat érdemel, nem pasit, ha meg nem, akkor a gondolat, hogy "esetleg", bekavar egy másik normális kapcsolatodnál.
2009. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet belőle valami én is így jöttem össze a barátommal!Közelíts hozzá, de finoman és akkor meglec a csaj!:D

SOK SÍKERT!

2009. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rám most hajt az egyik legjobb barátom (fiú), és mondtam neki, hogy csak a barátja szeretnék lenni, de nem tudja felfogni. Ez nagyon idegesít, és már nem tudok vele olyan nyitottan viselkedni, mint eddig. Szerintem ha nem akar tőled semmit, akkor ne foglalkozz vele, csak mint baráttal. Azért ha látsz valamennyi esélyt nála, akkor próbálkozhatsz.:)
2009. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így jöttem össze a pasimmal,úgyhogy biztos,hogy lehet belőle vmi.:)

Meg abszolút látszik,hogy kedves vagy a szívének.

Úgyhogy hajrá..dolgozz érte egy kicsit. :)

2009. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!