Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöttetek már össze olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze olyan férfival aki csendes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy férfi munkában aki tetszik, aki csendes mint én. Nem nagyon beszél senkivel. Így azt is nehéz megtudni hogy tetszek e neki. Sajnos ritkán dolgozunk együtt, egy szakban. Mit tanácsoltok?
2023. nov. 14. 03:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
#10 Ti mégis minden introvertáltat elmebetegnek gondoltok.
2023. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
11-es mert a legtöbb személyiségzavaros (az nem egyenlő az elmebeteggel) introvertáltnak hívja magát, pedig az más. Nem azt mondom, hogy nem sajnálom az ilyen embereket, de kár pazarolni rájuk az időt.
2023. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
#11 Épp ellenkezőleg: ti tartjátok az introverziót személyiségzavarnak. Nagyon kevés extrovertált érti meg az introvertáltakat. Nekem is, ha azt akarom, hogy úgy kezeljenek, mint egy embert, meg kell játszanom magam, és a tőlem telhető legextrovertáltabbnak kell mutatkoznom.
2023. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
#13 Neked nem az introvertáltság a gondod, hanem a valóságtól messzire eltávolodott világnézeted és gondolkodásmódod.
2023. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
#14 Te aztán sokat tudhatsz a világnézetemről és a gondolkodásmódomról ebből a pár mondatból.
2023. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne viccelj, en is introvertalt vagyok, megse nyigok, mint egy furdosk. Amit ti muveltek az introvertaltsagra hivatkozva az nem az. A gyavasag, onzoseg, onbecsules hianya az introvertalt ember jellemzoi. Egy extrovertalt is lehet ilyen. Ha valakire azt mondjak, hogy gyava, akkor nem egy introvertalt ember jut senkinek sem az eszebe. Hanem egy luzerkedo incel.
2023. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%
#16 Ja, igaz, az introvertáltság csak egy férfitől halálos bűn. Az introvertált nők is rühellik az introvertált férfiakat, ráadásul ti feministák már alapból a férfiakat gyűlölitek.
2023. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Fogd mar fel, hogy ferfi vagyok. Introvertalt is vagyok. Annyiban kul9nbozunk, hogy en nem az erzelmileg instabil, visszamaradott, gyerekes felnott lettem.
2023. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
#15 A 1,5 pipádból látszik, hogy nem éppen hasznos válaszokat adsz és úgy alapvetően látom a megnyilvánulásaid a kategóriában. Ezért mondom, hogy elb aszott vagy.
2023. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%

#18 Ezzel vitatkoznék, ha introvertált létedre elmebetegnek tartasz más introvertáltakat. Még extrovertáltaktól oké, mert ők nem képesek megérteni minket, na de te?

#19 Azért szoktak lepontozni, mert egyrészt férfi vagyok, másrészt fel szoktam szólalni a férfigyűlölet ellen.

2023. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!