Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működőképes lehet hosszútávon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes lehet hosszútávon, ha a pasinak nem vagyok kimondottan az ideálja?

Figyelt kérdés
Villámcsapásszerű érzés volt, amikor megpillantottam. Megszólítottam, beszéltünk pár mondatot, majd abban maradtunk, hogy szombaton találkozunk. 6,5 órán keresztül tartott a randi, rengeteget beszélgettünk, úgy elment az idő, hogy észre sem vettük. Ezt követte még sok tartalmas randi, melyek alatt totál beleszeretett a személyiségembe. Bevalotta ugyanakkor, hogy külsőre nem vagyok az ideálja, a nagyon vékony (45 kg körüli), modellalkatú lányok azok. Nem vagyok kövér, de kb. 10 kg-mal több vagyok. Folyamatosan bókolgat, érezteti velem, hogy nagyon fontos vagyok neki, de mégis ott motoszkál a fejemben, hogy mikor talál mást, aki az ideálja. Tudni kell, hogy nagyon sármos, rengeteg lány körülzsongja, sőt naponta kap privát üzenetkeben felajánlkozásokat lányoktól. Nagyon szeretném, hogy működőképes legyen ez köztünk, bármi tippnek örülök, ami ehhez hozzásegítene.
2023. nov. 13. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Fogyj. Mi mást tudnál tenni? Az ideálját nem változtathatod meg.

Egyébként meg attól, hogy van egy ideálja még bejöhetsz neki.

2023. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Eszedbe se jusson koplalni. Utána kitalálja hogy raszta hajú kék szemű nők tetszenek.

Ez a pasi felejtős. Le fogja nullázni az önbizalmad. Tipikus bántalmazó. Mindig fog találni valami hibát benned.

Ha egy férfi szeret akkor úgy fogad el ahogy vagy.

2023. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy "taktika" is sokszor a férfiak részéről. Hogy megfelelésikényszert váltson ki belőled az, hogy neki pont a te ellenkeződ az ideálja. És ezáltal bevállalósabb légy az ágyban, nézz el neki mindent stb. Ő mondta, hogy sok ajánlatot kap lányktól? Mert ha igen, akkor szerintem ez is a része a "taktikájának".
2023. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Engedd el. Próbáltam megfelelni, de neki mindig más tulajdonság tetszett. Ha az ex (akibe még szerelmes volt, mint kiderült) elkezdett pl. baristaként dolgozni, akkor hirtelen a pasi elkezdett rajongani a különleges kávékért, hogy jaj ez milyen jó, én meg így néztem hogy what? Aztán utólag leesett, hogy balf@szikámnak sose leszek elég jó, mindegy, hogy belőlem mi ered, ami én vagyok. Neki az sose tetszett, ami én vagyok. Másba volt szerelmes.

Szóval ne akarj a kénye kedvére tenni, ha nem fogad el olyannak, amilyen vagy te magad, akkor húzzon a pi…ba.

2023. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk eleve nem szerencsés, ha valaki ideálokat kerget. Én ezen olyan 15 éves koromban már túlléptem. Nyilván ha nagyon kellene, akkor el tudnám mondani, hogy milyen az ideálom, de ha belegondolok, hogy a legnagyobb szerelmeim milyenek voltak, hát... mindig volt valami, amiben nagyon eltértek ettől a képzelt ideáltól. De nem is baj, és épp ezért nem is hasonlítgatok soha. Persze, azért ne legyen taszító számomra, mert annak tényleg nincs semmi értelme. De nem is kell, hogy mindenkiben egy elképzelt szereplőt keressek. Életem eddigi legnagyobb szerelme pont egy olyan lánnyal volt, aki azért pár dologban eltért attól, amit eredetileg az ideálomnak gondoltam. Mégis olyan fantasztikus volt vele minden téren a kapcsolatunk, hogy gondolkodás nélkül beleegyeztem volna, hogy ő legyen az, akivel az életemet leélem. (Aztán sajnos az élet másképp hozta, de ez már más kérdés.)

Nem akarom túlragozni: ha valaki ideálokat kerget, vagy egyszerűen csak nem fogad el olyannak, amilyen vagy, az soha nem lesz amolyan igazi kapcsolat. Én például nem tudnám hosszabb távon jól érezni magam úgy, hogy nem lehetek önmagam, és mindig játszanom kell azt, hogy olyan vagyok, amilyennek a másik látni szeretne, szóljon ez akár a külsőről, akár a személyiségről. Én is azt mondom, hogy ezt nem érdemes így folytatni. Ha ez csak egy taktika, ahogy #3 mondja, akkor az már rég aláásta a párkapcsolatot, annak ugyanis az egyik alapja az őszinteség. Ha meg tényleg úgy gondolja, akkor meg egyszerűen nem egymást keresitek. Ő nem téged szeret, hanem azt, akivé formálni akar. Ebbe meg belemenni hülyeség. Egész biztos, hogy van olyan férfi, akinek majd TE fogsz kelleni, úgy, amilyen vagy, és nem akar megváltoztatni.

2023. nov. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne magadból indulj ki! Nekünk férfiaknak nem a külső a legfontosabb, mi a nő személyiségébe szeretünk bele. Csak ti nők működtök úgy, hogy kizárólag a tökéletesen kinéző férfiakba tudtok beleszeretni.
2023. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, én normál alkatú voltam kis plusz kilókkal és a 100 kilós lányok jöttek be az exemnek, bár tök mindegy mert egy hasonlóan normál alkatú csajjal járt előttem is és vele k,úrt végig :D De nekem is volt olyan, hogy egy elhízottal voltam együtt pedig nekem a normál alkat jön be, és hát ne teljesen fogadtam el soha, ha megláttam egy jobb testű palit mindig azután vágyakoztam, és amikor a kádban ültünk olyanok jutottak eszembe hogy disznó, viziló stb :D De azért valamennyire elfogadtam a személyisége miatt, végül ő dobott ki engem de nekem is sokszor volt az eszemben hogy megérdemlek egy vékonyabb srácot.
2023. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már azért változtak testileg mert ő a gebe nőket szereti. Fogadjon el olyannak amilyen vagy. Már az elején szabályokat, vágyakat állít be. Komoly egy kapcsolat előtt állsz!
2023. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem igen. Nekem pl. az alacsony törékeny alkatú, szőke/vörös hajú, világos szemű nő az ideálom formás popsival és nagyobb (c vagy nagyobb) feszes kerek mellekkel. De ilyen azért nagyon kevés van. Főleg ha hozzávesszük, hogy imádom a goth stílust. Ebből talán 2-3 van a bolygón. :D


De ez messze nem jelenti azt, hogy ettől eltérő külsővel rendelkező nőt ne tartanék vonzónak külsőre. Sőt... alapvetően elég széles a skála ilyen téren.

2023. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!