Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Hittancsoportunkba jár egy srác aki nagyon megtetszett és tök belezúgtam...a múltkor hazakísért és látom, hogy "figyel rám" mindig, meg illedelmes meg rendes...

a múltkor amikor hazakísért én eléggé belezúgtam , végig beszélgettünk és amikor a szemembe nézett az olyan jó volt..és néha észrevettem, hogy csak úgy bámulom...(hozzá

teszem nem a világ legszebb pasija, de nekem az!)

és annyira hasonlítunk egymáshoz, mert ő is ugyanazt gondolja a világ dolgairól és mindenről..

2 évvel idősebb nálam...csak azt nem tudom, hogy ő csak azért csinálja ezt mert lány vagyok és mert csak barátkozni, ismerkedni akar, vagy tetszem is neki?

a múltkor pont mondta h ő nem a kinézete alapján választja meg h kivel jár, hanem a belső alapján..és én sem vagyok azért a világ legszebb csaja...

csak azabaj h nincs elég önbizalmam és egyfolytában azon jár az agyam, hogy mivan, hogyha egy másik csaj tetszik neki, mert hogy nálam jobbak is vannak...nincs önbizalmam ahoz, hogy elhiggyem, hogy jó vagyok neki és ezért nem merem megkérdezni h randiznánk-e vagy járnánk-e


L/15

a srác 17


2010. okt. 19. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát így ne is kérdezd meg, hogy "járunk?". De azt megmondhatod neki, hogy jól érezted magad vele, és ha van kedve, megint hazakísérhetne. Aztán a többi majd alakul.
2010. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha van msn-ed es neki is van akkor szerintem kerdezd meg tole hogy van e baratnoje... persze nem igy.. hanem mondjuk finoman celozz ra hogy mondjuk hogy allsz a csajokkal... vagy ilyesmi.. vagy ismeroseitol derisd ki.

Ha nincs, akkor egy csepp szerencsevel nyert ugyed van.

Semmikepp ne keresd magad. Viszont ha latod hogy nem nagyon erdeklodik irantad akkorsem hagyd semmikepp.

Allj ele es valld be neki... Vagy ha felsz ugyis csinalhatod hogy lassankent... eloszor mondod neki hogy jo vele beszelgetni. utana hogy szereted a tarsasagat... aztan hogy tetszik neked meg szimpatikus... majd erezni fogod.. ne legyel szegyellos :)

2010. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csajszii :) önbizalom muszáj. keresd meg magadon a legszebb dolgot, ami tényleg, szerinted is szép. olyan nincs hogy nem találsz.

ha ez megvan akkor térjünk a srácra. ha hazakisért akkor jólérzi magát veled. próbálj vele annyira jóba lenni hogy elmeséljen neked sokmindent, így azt is megtudhatod tetszik-e neki valaki, és jobban megismerheted. ennek az az ára hogy te is mesélsz magadról. ha látod hogy elkezd vmiről beszélni kérdezz tőle ha érdekel valami, így látja hogy tényleg kiváncsi vagy. azon kívül egy hosszú öleléssel is közelebb kerülhetsz hozzá. szerintem egy kis idő kell és kiderül mit szeretne. deeee jegyezd meg: EGYSZER ÉLÜNK, ÉS NEM SOKÁIG.

2010. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nincsen csaja..ezt biztosan tudom...

de azt nem tudom hogy tetszik-e neki valaki...

szóval szerintetek az jó, hogy ha célozgatok rá?

és abból meg egy idő után észreveszi...

valaki azt mondja, hogy kéressem magam neki, valaki meg azt hogy semmiképpen sem,..most akkor melyiket?

2010. okt. 19. 19:20
 5/5 anonim válasza:
Az jó ha célozgatsz, mert akkor hamar leesik neki hogy mi helyzet, és akkor keress egy közös tartós és jó tulajdonságot, és ha sokáig beszélgettek, és barátkoztok (még csak), akkor meg fog kedvelni (nagyon), és akkor tiéd a pálya.:)
2010. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!