Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldal. Tud segiteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal. Tud segiteni valaki?

Figyelt kérdés

Életemben először regisztráltam egy társkereső oldalra, ahol találtam is egy srácot aki szintén akkor regisztrált. Beszélgettünk szimpi volt. Találkoztunk már párszor, ugyan még nem történt semmi, de jól halad a dolog :))

Viszont ma beléptem, az oldalra hogy kitöröljem magam, és akkor kiváncsiságból ráklikkeltem. Nemrég lépett be!! :(

Ezt csak én érzem ennyire gáznak?! Mert olya sz*rul esik, hogy ő még mást is keres:((((

Folyamatosan akar velem találkozni, írogat, akkor miért miért van még fenn? :(((( olyan nem jó... 24L


2010. okt. 18. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vagy azért van még fent mert ugy láta jónak hogy még nem tudja mi lesz köztetek addig fenthagyja magát .De lehetséges az is hogy egyszerűen még nem törölte magátb és ez mögött semminem áll.
2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyi már, lehet hogy ő is csak úgy kiváncsiságból lépett fel, mint te. És ha téged akart megnézni?:)
2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabb eshetőségre gondolni.
2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Funktasztikus ***** válasza:
ilyen agyrohasztóakat légyszi ne kérdezzetek...:)a válasz:att függ hogy még fellép nem jelenti azt hogy nem akar semmit tölled...ak nem találkozna komprendo:D?istenem ti nök mindenbe csak jelt kerestek:D
2010. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is beléptél, ugyanúgy, mint ő.
2010. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom pár randi után még semmi sem dőlt el, csak azt tartottam furcsának, hogy mindig ő kezdeményezi a folytatást, emliti, hogy ezt meg azt mutatja majd meg stb... erre nemrég lépett oda fel. Hajjjjajjjjajjj pasik! :P
2010. okt. 18. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ugrálj fejenálva
2010. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak trófeának akar...
2010. okt. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!