Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkban aki nagyon tetszik és sokszor úgy érzem mintha közeledne felém meg nézz. Viszont ha én is próbálok közeledni mintha teljesen közömbös lennék számára és probálna elkerülni...
2010. okt. 18. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, lehet ő is így érez mint te, csak félénkek vagytok mindketten:)
2010. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hívd el randizni.akkor kiderül.
2010. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle ezt:


Szopol borért?

2010. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most én is így vagyok csak én vagyok a lány...tetszik nekem, közeledem felé, ős is felém én meg mikor a közelembe ér hülye leszek és mintha nem is érdekelne mit mond úgy teszek..aztán akkor eszmélek fel mikor elmegy...közben meg annyira..úristen..belezúgtam...remélem érthető voltam...elég zaklatott vagyok...

18/L

2010. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. hozzászóló ez érdekes, és te mit várnál? a fiú mit mondjon? vagy csak egyszerűen mondja meg, hogy beléd szeretett?
2010. okt. 18. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
...az egy nagyon könnyítő dolog lenne, ha bevallaná.Egyébként nem várok semmit.Nem azon múlik a bekattanás h éppen mit mond...légy lényegretörőbb de ne nyomulj....jah..aranyközépút...
2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hogy érted, hogy legyek lényegre törőbb, de ne nyomuljak?

Esetleg felvehetnél msn-re ott jobban tudnánk erről beszélni. Az msn címem: akari@windowslive.com

2010. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?hogyan szokott közeledni hozzád?
2010. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!