Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért köszön néha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszön néha úgy, hogy szevasz/csá, miközben rendes és segítőkész velem?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta van ez így. Egy hónapja történt, hogy 1-2 hétig csinálta ezt, és ma megint előjött, hogy így, kicsit bunkón köszönt (levélben marad a normális szia). Miért van ez? :(
2010. okt. 18. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy zavarban van mikor személyesen találkoztok.
2010. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
azért mert megszokta már a haverjaival szerintem.
2010. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sándor9448 ***** válasza:
én is csináltam már ilyet... azért mert az egyik lány barátom meg tetszett de mivel barátok voltunk így nem szerettem volna úgy gondolni rá mint a szerelmemre így ezért köszöntem ugyan így.ezzel is próbáltam el terelni a figyelmemet róla...
2010. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem is csak megszokásból csinálja. én egyszer megszokásból egy tanáromnak azt mondtam véletlenül, hogy Köszi. szerencsére nem hallotta.

de veheted úgy is, hogy a haverjának tekint (nem minden esetben jó ez) de veheted úgy is, hogy rendes veled, de másokkal ilyen "fura". Ezjó, mert azt jelenti kedvel.

Sajnos lehetséges az is amit az írt aki azt írta, h megpróbálja elterelni a figyelmét rólad, vagy mi. Ezt is lehetségesnek tartom.

Esetleg megkérdezhetnéd tőle mért csinálja, mert ez a leg célszerűbb.

2010. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert eredményt ért el vele.

Bunkó volt, Te pedig foglalkozol vele annyira, hogy még egy kérdést is kiírtál.

2010. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyegle. nem volt ki megnevelje. és annyira buta, hogy magától sem jön rá, hogy ez gáz. ezt látja a tvből. mit vártok amig a barátok köztben úgy köszünnek hogy "Jó napot!" meg "Reggelt!". Ez utóbbit Peti eresztette el, a barátnője apjának Zsoltnak. Érdemes megnézni a jelenetet, 21 percnél: [link]
2010. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az miért bunkóság ha valaki úgy köszön,hogy szevasz/csá??!!...,számomra ez érthetetlen.
2010. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
énis úgy szoktam köszönni hogy csá/cső mégse tartanak bunkónak :O
2010. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se értem, h mi ezen a bunkó... mi a családban mindig úgy köszönünk el, h csá, csőnaci meg ilyenek. Nálunk ez nem bunkóság, és rendes család vagyunk. ;D
2010. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zavarban van és hirtelen nem tud kinyögni semmit
2010. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!