Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha megígéritek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megígéritek egy lánynak, hoyg keresitek, miért nem keresitek mégsem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben ez a tapasztalatom. 2 fiúval találkoztam, az egyik kb 14 éve ismer, ő is megígérte, hogy keres majd, azóta nem tette, meg szombaton buliban találkoztam egy fiúval, aki azt mondta, hogy megkeres iwiwen vagy fb-on. (A nevemet tudja, meg a városom) Nem szoktam buliban ismerkedni, de ez a fiú nem is olyan volt, mint a többi, komolynak tűnt. De a számomat nem kérte.

Szerintetek várjak még tőlük valamit, vagy ezek egyértelmű jelek?

Hajlamos vagyok arra, hogy beleéljem magam dolgokba és ábrándozzak, de utálok nagyot koppani.


2010. okt. 18. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert sokakból hiányzik a gerincesség, hogy megmondják, hogy nem akarnak semmit, így egy darabig hitegetik a lányt, amíg magától is rájön, hogy kár volt beleélni magát bármibe is.
2010. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert gyakran nem feketén-fehéren ítélünk meg embereket. A "majd kereslek" azt jelenti, hogy "nem tudom még, hogy érdekelsz-e vagy nem, majd még gondolkodom rajta, ne lepődj meg, ha kereslek, de nem ígérek semmit".

És persze ha egy lány nagyon nyomul, akkor ezzel a szöveggel általában hatásosan le lehet koptatni anélkül, hogy azt mondaná neki a srác, hogy nem érdekli. Utóbbi egy buliban, ahol a kapcsolatok még felszínesek, kialakulóban vannak, felesleges és sértő is lenne.

Legközelebb ne éld bele magad nagyon. Hogy az ilyen fiúk gerinctelenek, azt azért nem mondanám, mert végül is nem annyira életbevágóan fontos esküt tettek azzal, hogy a buliban azt mondták, megkeresnek facebookon, pláne ha nem beszéltetek meg határidőt... :)

2010. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én elhiszem ezeket nektek. De az tévesztett meg, hogy "galád" módon végig bókolt, hogy mennyire szép a szám, a szemem. Kérdezte, hogy később is szeretnék-e majd vele találkozni. Úgyhogy én csak ezek miatt várom nagyon, hogy keressen. De ezek szerint ő csak hülyített...
2010. okt. 18. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha megígéritek egy lánynak, hoyg keresitek, miért nem keresitek mégsem?"


Ez jó volt :-D

Tetszett a "miért nem keresitek mégsem?".

2010. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked tetszett. :)
2010. okt. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!