Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hívott? Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, úgy beszéltük meg mivel semelyikünk sem akar komolyabb kapcsolatot így néha néha talizunk...kedden taliztunk , és csütörtökön hívott , hogy majd hétvégén talizunk, de tudta , h pénteken bulizom és ez miatt tök szomorú volt, amit nem értek mert nem vagyunk együtt...lényeg az, h nem hívott a hétvégén, pedig készültem egy csomot :DD hogy szép legyek... és ez tök rosszul esik, szerintetek csak azért hívott csütörtökön , hogy ne ismerkedjek meg senkivel amikor megyek pénteken bulizni? vagy nem is akar semmit? de akkor miért...? ajj segítsetek , köszi előre is
2010. okt. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajjj... Szerintem hívd fel, küldj neki egy sms-t, vagy csak csörgesd meg! :)
2010. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már hívtam ...de nem vette fel, mondjuk nem az én számomról, hétvégén vidéken volt, mondta, h megy anyukájához, de attól függetlenül siett haza hogy talizunk
2010. okt. 17. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nehogy rejtett számon próbáld!

akkor azt hiszi hogy egy akaratos ***** vagy.

nem kell az neked.

ennél többet még nem tudok mondani :D

2010. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem az én telomról hívtam , de kint volt a számom és csak egyszer... mivel nem vagyunk együtt így nem akartam hívogatni, de most úgy rámjött, h dugnék egyet :DDDD kb ennyi :D
2010. okt. 17. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!