Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iwiwe-n ismerked (t) em, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iwiwe-n ismerked (t) em, de nem tudom mire vélni a válaszát? Lányok - vélemény? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Eddig csak egyszer láttam, és nemcsak a szépsége, valahogy más is megfogott benne, nem tudok tőle szabadulni, pedig alig ismerem (sőt, egyáltalán nem ismerem). Megkerestem az iwiw-en, írtam neki, válaszolt, de a 3-4 rövid levélváltás általános dolgokról szólt, tanulás, stb. Egyszer az találtam írni (én barom!), hogy milyen szép. Erre nem válaszolt (persze nem is tettem fel neki kérdést). Kb. 1 hét után újra írtam neki. A csaj eu kapcsolatok szakértőnek tanul; írtam neki megint, kedvesen, aranyosan, hogy nem könnyű eset, nem hagyja, nem adja meg könnyen magát, majd leírtam, hogy ha nem szeretné, akkor nem írok neki többet. majd megkérdeztem, hogy mi a véleménye erről egy eu kapcsolatok szakértőnek? :) erre válaszolt, nagyon diplomatikusan, hogy még nem tud nyilatkozni ügyben, mivel még nem szakértő, és mások is mondták már neki, hogy "kemény dió".

Egyelőre ennyi. Nem mondta, hogy ne írjak, de azt sem, hogy igen, nem tudom mire vélni a válaszát, okosan kitért minden elől.

Vélemény? ötlet? mit írjak neki?


2010. okt. 16. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ha engem valaki iwiw-en környékezne meg én simán lepattintanám, én zaklatásnak vélném, habár lehet hogy nem az.


ő lehet hogy csak nem akar megbántani, azzal hogy leléptet, ha látod legközelebb menj oda hozzá, ne az iwiw-et használd (ez kicsit gáz) szerintem.


23L

2010. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy már elrontottál ezt-azt, mert a leírásod szerint több mindent is 'nem szakszerűen' csináltál, de esetleg még megpróbálkozhatsz azzal, hogy elhívod egy élő találkára, mondjuk valami teázóba, ha szereti a teát, vagy akár egyszerűen csak sétálni/túrázni, ha azt szeret. Élőben még lehet esélyed helyrehozni a dolgokat.
2010. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne parázz szerintem egy cseppet sem. Az én rokonomék 3 éve házasok és az iwiw-en ismerkedtek meg ;)
2010. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!