Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányok miért támasztanak sokszor teljesíthetetlenül magas feltételeket a fiúknak?

Figyelt kérdés

A mindennapok során, ahogy hallok, látok dolgokat, elég sokszor találkozom ezzel a jelenséggel. Sok lány elvárja pl., hogy a srác már akár 17-18 évesen kocsival rendelkezzen. Továbbá azt is, hogy drága ajándékokkal halmozza el, mert különben fel is út, le is út.

Egy fiatal srác viszont még általában tanul és ilyenkor válik felnőtté, nem várható el tőle, hogy ezeket a követeléseket teljesíteni is tudja! Ezt súgná a józan ész, dehát ez sokakat láthatóan nem érdekel.

Mi ennek az oka? A reklámok vagy a tini magazinok? Vagy valami más?


2010. okt. 15. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Divat.

Rossz helyen keresgélsz. Ja, hogy nem adod lejjebb a mércét te sem?:) Akkor csak ilyen lányokba fogsz akadni, jobb, ha előbb megbarátkozol ezzel.

2010. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem ér általánosítani. most te olyan lánykról beszélsz, akiknek leginkább az számít, hogy a srác tehetős legyen. ez fiatal kori hülyeség. a legtöbb majd kinövi, de ha mégsem, egy boldogtalan, kétgyerekes, eltartott rabszolga lesz a tehetős férje mellett. te nem ilyen lányokat akarj magadnak. egy adott kor után a normális értelmes embereket nem a kocsi fogja vonzani hozzád, hanem te. te, ahogy vagy, ahogy létezel, és ahogy ő létezhet, amíg veled lehet.
2010. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a romantikus, nyálas filmek, amikben azt látják a kislányok, hogy a srác mindent megtesz a szerelméért.

egyébként szerencsére nem minden lány ilyen.

2010. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát én meg azt tapasztalom, hogy férfi-fiútársaim teszik magasra a mércét, ha egy nő-lány nem topmodel és esetleg van egy kis testi "hibája"-pl "parizermellbimbó"-rögtön torzszülöttként kezelik.

Én sok lányt ismerek, de egyikük sem vár el ilyet..

2010. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

ki_aszott feministák. sok nő ilyen, hogy azt hiszi attól hogy pinás már ő a teremtés koronája, őt ki kell érdemelni. általában azok a csajok ilyenek, akiknek inkább örülni kéne hogy nem nevetem ki hogy "de csúnya/hülye vagy fúj!"

pedig nekik jobban szükségük van ffira, mint fordítva! egy pasi elmegy egy buliba, keres egy olcsó csajt, és kész, nem kell neki megérteni a "nőket nem érthetitek"-et. míg egy csajnak akkor lesz pasija, ha szép, jófej és nem pofázik. ennyi, lányok nézzetek magatokba mielőtt még egyszer azt olvasom facebookon hogy "ki kell titeket érdemelni" meg "a férfi agyaddal nem tudhatsz semmit rúlunk nőkről"

2010. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

11.23

Ettől azért több eszem van, a dolog önmagában zavar, hogy létezik.

2010. okt. 15. 11:33
 7/18 A kérdező kommentje:

11.26

Biztos ez? Eddig úgy tapasztaltam, hogy a lányok az úgymond "igényesebbek".

2010. okt. 15. 11:35
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

11.28

Na itt most te vagy önmagad paródiája.

Írod, hogy attól,hogy pinás azt hiszik,hogy ők a teremtés koronái.'

Aztán meg írod, hogy a nőknek van inkább szükségük férfira.(Miért is?)

Te inkább azt hiszed, hogy attól ,h ogy f@szod van bármit megtehetsz, mert férfi lettél. Ugyanúgy az is ilyen himsoviniszta szövegektől is hányni tudok, ahogy a feminista szövegektől is.

Hupsz, bocsi, azt hittem egyetlen egy értelmes faj létezik, az ember, Ezentúl tévednem kellett. 2 unintelligens faj, akik azt hiszik, hogy sokkal jobbak a másiknál pedig qrvára nincs így, mert nem minden ember egyforma. És így nem minden nő, és nem minden férfi egyforma.(Megint megy az általánosítás, a kérdést és a választ illetően 11.28 - Szerintem csak egy megkeseredett búval b@szott lélek vagy, aki sokat csalódott. És aki nem tiszteli már a nőket, Anyukáddal mi a helyzet?Őt szereted?)

Írtad, hogy leginkább azok a nők ilyenek akiknek örülniük kéne, hogy nem neveted ki, ahogy kinéznek.

Igen, ez igaz, a pasiknak elég , ha a pénztárcájuk dagad, Az mindegy, hogy úgy néznek ki mint egy hányadék köpedelem:) Ezért is sajnálom, hogy vannak olyan nők, akik

az ilyenekkel vannak. Mert ő miattuk általánosítanak.

Ha meg már ilyen feminista hangulatban vagyunk, akkor kimegyek az utcára mit látok? Azt, hogy a nők sokkal többet adnak magukra, ápoltabbak, 10-ből legalább 7-8 csinos és jól néz ki (beleértve azokat is, akiknek nincs topmodell alkatuk. ). MÍg 10 férfiból vagy 3-4 az akire azt mondhatom, hogy igen nem rossz. Ápolt, rendezett.

A férfiaknak nagy az elképzelésük milyen nőt akarnak maguk mellé, de ahhoz, hogy tegyenek is érte, neem, csak a sültgalambot várják a szájukba, Persze az elvárásaik azok nagyok.(Ha nincs ló, jó a szamár?..) Aztán kialakul bennük egy olyan érzés, hogy lekell nézni a nőket, mert hát ugye azokat ők úgy se kapják meg. :) Helyette inkább sajnáltatják magukat, mintsem tennének az önsajnálat és a siránkozás ellen.

2010. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

akkor egyértelműen tedd föl a kérdést. én mikor elolvastam, sőt, szerintem mindenki, azt gondoltam, hogy általánosságban beszélsz a nőkről. de legalább megtudtam, hogy nem így akartad.

az értelmes emberek többnyire megtalálják a maguk értelmes másik felüket. azok a lányok, akikről beszélsz, azoknak ez jelenti a boldogságot, és majd később fogják csak igazán látni, hogy ez mennyire nem a boldogság kategória.

csak annyit tehetsz, hogy elfogadod, hogy vannak ilyen lányok, nők- és persze férfiak is - és nem azoknak a társaságát keresed. ennyi

2010. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok már egymást! :)
2010. okt. 15. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!