Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarba leszek, el sem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba leszek, el sem merek szinte menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
facebookon bejelölt egy srác, és elhívott randira, ami holnap esedékes, én hülye meg igent mondtam:) kedves, de nem ömlengő leveleket írt, és jól néz ki a képeken. eddig 2 kapcsolatom volt de mindegyik barátságból lett szerelem, csak párszor randiztam, abból egyiken se nagyon tudtam megszólalni, pedig amúgy egy nyitott ember vagyok, bárhol simán ismerkedem, de előre megbeszélt randikon sosem megy:S annak meg nincs értelme hogy ott ülök csöndben, hogyo ldjam a gátlásT? inni nem akarok attól hülye leszek:)
2010. okt. 14. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, mint ez egyik lány, akit nemrég elhívtam. Először ő is igent mondott, aztán egyre kevesebbet jelentkezett be msnre, most meg már teljesen eltűnt. Tuti módszer.
2010. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, csak az elején izgulsz. Ki lehet bírni.
2010. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ha neked tetszik akkor menj el! Próbáld meg elmondani neki hogy nagyon zavarba vagy! De et amugy természetes majd lassan leoldódsz!
2010. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
marónátront ajánlanák! attól garantáltan feloldódsz!
2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!