Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz a sok tömött fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Nagyon gáz a sok tömött fog?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:26
1 2
 11/14 P.O.C. ***** válasza:

Igen, ez érdekes! A fogkrém reklámokban szereplő "fogorvosok?" mindig azt állítják, nem lehet rossz fogakat örökölni, helyes ápolással minden ok lesz.

Az én édesanyám 63 éves, 10 évig csokoládégyárban dolgozott, de amúgy is mái napig édesszájú. Van egy gyökérkezet foga és mindössze 1 foga hiányzik. Szuvas foga nincsen. Az a csattanó az egészben hogy soha nem mossa, nincs is fogkeféje, elmondása szerint fiatalkorában sem mosta.

Akkor hogy is van ez?!

2010. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is van tömött fogam..sztem nem gáz..ne mutogasd és kész:D
2010. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
inkább veresd ki őket!
2010. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
uolsó jo ötlet csak egy a gáz hogy é nem akarom:D
2010. okt. 18. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!