Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz pls help...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz pls help milyen programot csináljak?

Figyelt kérdés

Nos nincs sok tapasztalatom és hát holnpa suli után randim lesz és nincs semmi ötletem hogy egy kisvárosban mit csináljunk... Gondoltam sétálhatnánk dehát lehet hideg lesz és az nem jó vagy gondoltam még pizza ... mozi kilőve semmi nem lesz abban az időben... netán tudtok vmi jó progit ajánlani holnapra? jah és nemtom mennyit költsek a lányra:P 2000 van elég vagy még kell majd hozzá?

köszi a segítséget sztem kor nem számít tehát nem írok de ha kérdezitek elárulom...


2010. okt. 14. 15:51
 1/10 Moszuke ***** válasza:

szerintem ne a pénz domináljon má' az első randin-.-"


pizza, aztán beültök valami teaházba melegedni/emészteni, séta, görkori/jégkori? oszt utána megnéztek este valami szépen kivilágított épületet...

persze lehet ez szar terv:D

aztán faszén legyél felöltözve hogy ha a csaj fázik rátudj adni egy fölös ruha réteget..:DDDxd

2010. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi első válaszoló hm hát ez jól hangzik:D de nem lesz olyan hosszú nem egy helyen lakunk és buszhoz van kötve...

Jó tom hogy nem a pénz alényeg de fogalmam sincs hogy mit hogyan még nemnagyon randiztam ez lesz a 3. a többi meg nemjól sikerültek:/... de rem ez jólsikerül majd:)...

Azzal semmi gond nincs mármint a felesleges ruhával:D mindig van nálam egy tartalék pulóver ha hideg lenne:D

2010. okt. 14. 16:03
 3/10 Moszuke ***** válasza:

valahol olvastam és logikus is miszerint..:

ne egy helyen randizzatok mert az unalmas, legyen változatos, "pörgős" ide-oda mászkálós és akkor emlékezetes lesz. mint ha haverokkal lennétek.. azokkal is unalmas ha csak ültök nem?:) na jó kivéve a kocsma!!:D

2010. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha randiztok, és nem akartok sétálni, akkor pont megfelelő lenne egy (ahogy már elöttem is mondták)teaház, cukrászdába beültök, megesztek egy sütit:).. Mondanám még a vidámparkot, dehát ahoz is hideg van, ezen kívűl még mondanám az állatkertet is deehát ..:D:D

Nem kell sokat költeni, és ne csináld azt hogy "jaj nekem annyi pénzem van" . a lányok nem szeretik az ilyen fiúkat! A sütiét fizesd ki, szerintem ennyi elég is:) Remélem jól fog sikerülni a randid! Üdv☻

2010. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szintén a sétát javaslom meg beülni valahová :)

Ilyenkor még általában beszélgettek,ismerkedtek nem nagyon kell több program.

Hajrá;)

2010. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat akkor maradok a séta és beülönk vhova:)... hát remélem összejön:) drukoljatok:D
2010. okt. 14. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :D
2010. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát jól sikerült első csók is megvolt aztán kért 2 napot hogy megmondja hogyjárjunk e vagy nem aztán azt mondta hogy kedves aranyos humoros figyelmes srác vagyok semmi baj velem de nincs túlsok közös bennünk és hát úgy érzi nem működne....:/ de a randi az azért jól sikerült sztem:P sétáltunk sütiztünk újra séta sokat nevettünk és jót beszélgettünk....
2010. okt. 20. 16:58
 9/10 anonim válasza:
Na, akkor az a lényeg, hogy jól éreztétek magatokat:) Sajnálom, hogy nem lett belőle semmi, de legalább egy jó emlék maradt ! :)
2010. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen volt egy jó délutánom:D bár én azért örültem volna ha összejön dehát nem:P...
2010. okt. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!