Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedéskor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor amikor találkoztok először vagy 2.randin akkor mindig nappal találkoztok? Ha mondjuk egyik nap este 7,8kor értek rá akkor inkább másnap délelőtt találkoztok nem este? Mindig nyilvános helyen? A randi végéig?

Figyelt kérdés
Nyáron később lesz sötét de 9kor már sötétedik. Ott alszik nálatok(nőnél) első randin a férfi? Vagy inkább első randin még nem? És ha szombat vasárnap is ráértek akkor szombaton este ott alszik? Vagy hogy csináljátok?
2023. júl. 13. 15:02
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Én dolgozok, tehát nekem eleve 5-6 előtt nem is jó, úgyhogy úgy jó nekem a randi, hogy este mondjuk 9-ig max, mert utána jövök haza alukálni.

Hétvégén rugalmasabb vagyok, de első randira, hacsak nem annyira szuperül érzem vele magam, hogy gyorsan telik az idő, 3 óránál többet nem nagyon szánok.

Nálam bizisten nem alszik idegen férfi, pláne első randin, és én sem alszom ott másoknál addig, amíg nem vagyok vele komoly kapcsolatban, de legalábbis nem egyeztettük le, hogy másokkal nem randizunk.

És igen, a randi az mindig nyilvános helyen van, én nem megyek házhoz senkihez, illetve én se hívok ide senkit.

2023. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekünk 4-ből 3 du. volt,mert mindketten utaztunk hozzá, de mi 22+24 évesek vagyunk,én egyetemista, ő most végzett,tehát szintén otthon van. sötétedés előtt mindig indultam haza,mert még vonatoztam is. tegnap viszont a meleg miatt délelőtt tartottuk, 9:30- 13:00-ig kb. Mi sem feküdtünk le, nem is aludtunk egymásnál. Sétálgattunk ,beszélgetés,csók,tapi, ilyesmi volt. de amúgy igen, meg kell mindent beszélni. Ha ő is komolyan gondolja, nem fog nyomulni kéretlenül.
2023. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok: igen,mindig nyilvános helyen találkozunk. este még nem volt semmi, majd max a sokadiknál, ha már itt alszik nálam,másnap meg hazamegy :) de az utazás miatt estig nem maradtunk eddig. 22/L
2023. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Idegen embert a lakasba se engedek fel,meg par talalkozo utan se. Csak mas emberek altal latogatott helyre megyek.


Te nagyon el vagy tevedve,h idegent odahivsz magadhoz.

2023. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!