Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk? Elriasztana az titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Elriasztana az titeket a randin hogy vastagon ki van huzva a szemem fekete szemceruzával?

Figyelt kérdés
mindig ki szoktam huzni feketével mert jol mutat irizáló zöld szemem van.fiúk ti elriadnátok ennyi szemsminktöl?
2010. okt. 13. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem nem jönne be :S
2010. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, szerintem nyugodtan kivakolhatod magad így:D

Már kíváncsi vagyok a Te szemedre is így, nem linkelnél egy képet??

2010. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elgé gyávának kell lenni annak, akit egy szépen kisminkelt szem megijeszt... főleg ha tényleg szép zöld... zöld szemért ölni tudnék :D
2010. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
zöld szem fétis ?:P anno 1ik bnőmnek olyan szeme volt h ha más szögbe esett rá a fény más színünek látszott :P eszméletlen szép :) szinte bármilyen szin XD sárga lila XD sose vágtam melyik az igazi :P azt állította h szürkés zöld de rohadjak meg ha 1x is láttam úgy XD
2010. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem

21f

2010. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó, mert akkor mindig így kellene lenned...tehát reggel délben este
2010. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nekem is zöld szemem van:)És néha szürkészöld néha kékeszöld árnyalatot vesz fel.Szerintem az ilyen különleges színt ki kell hangsúlyozni:)Nekem tetszik ez a sminkelési stílus:)

27/N

2010. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így egy szép összhatás!!!!
2018. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!