Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lenne összejönni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne összejönni az egyik osztálytársammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a baj hogy nincs túl sok lehetőség hogy ketten legyünk mer abban a városban ahol lakok nincs túl sok randilehetőlég. tippek kellenének hogy mit tudnék csinálni a csajjal.
2008. dec. 31. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Osztálytárssal összejönni nem a legjobb megoldás.

Főleg ha unszimpatikus vagy az osztályban, és sokan kikezdenek... Emiatt mert a csaj veled van, őt is macerálhatják. Sajna ilyen világban élünk...

Szóval én nem javaslom ezt az egész osztálytársos dolgot.

Persze van egy-két kivétel. De itt úgyis olyan válaszokat fogsz kapni hogy nem szeréncsés kapcsolat. Stb.

2008. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem nem ilyen választ fogsz kapni. Én még 11-ben jöttem össze az osztálytársnőmmel és azóta is együtt vagyunk (első éves egyetemista vagyok), szóval nincs ezzel semmi gond ha tudod kezelni. Persze nem mindegy, hogy mennyi idős vagy. Összejönni már más tészta, csak te ismered a körülményeket. Ha nincs randi lehetőség akkor sétáljatok, menjetek át egymáshoz.
2008. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Én már két éve együtt vagyok az osztálytársammal és vannak jó és rossz dolgok is ezzel kapcsolatban és mi sajnos mind a kettőt megéltük!

Rossz dolog például az,hogy állandóan együtt vagytok,ami az elején nagyon jó ugyan,de idővel rosszabb lesz és azt kívánod,hogy bár másik iskolába járna,de legalább más osztályba!De ehhez is hozzá lehet szokni,csak meg kell tanulni kezelni ezt a helyzetet!

Jó oldala viszont az,hogy látod minden lépését és így szinte lehetetlen,hogy megcsaljon vagy te őt!De így viszont(legalább is nálunk így volt)kevesebbe lehetsz a barátaiddal és több figyelmet kíván a párod is!

Sok sikert a kapcsolathoz és szerintem próbáljátok meg együtt,ha nem jó a kapcsolat,akkor szakítok és élitek tovább az életeteket,ami ugyan nagyon nehéz,ha a volt nagy szerelmeddel minden nap találkozol!

Sok boldogságot és BOLDOG ÚJ ÉVET!

2008. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!